Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit lehet csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet csinálni? Normális ez?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt barátnőmmel és az utóbbi időben heti 1-2x szexeltünk csak mert alig van kedve. Én meg annyira meguntam már hogy vagy könyörögnöm kell vagy én el se tudok menni közben mert elmegy 5x és kijelenti hogy elfáradt nem bírja tovább hogy teljesen elment a kedvem. Mindig csak akkor lehet szexelni amikor neki van kedve és napok óta akar már de nekem semmi kedvem nincs már,teljesen hidegen hagy az egész téma,nem is kívánom és a szex se hiányzik. Normális ez? 24/F
2016. dec. 14. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanezt érzem, csak fordított felállásban. A hideg kiráz már a gondolatától is, ha arra gondolok, hogy lefekszünk. Az a legnagyobb baj, hogy Ő sose kezdeményez és mindig csak neki jó és csak akkor, amikor Ő úgy kívánja. Ha én, akkor bocsi, most nincs kedvem/éhes vagyok/pisilni kell/ ideges vagyok/fáradt vagyok. Stb...

Gondolkozom a szakításon, mert lehetetlen megbeszélni.

Bocsi, most gondolom nem sokat segítettem ezzel.

2016. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

Szakíts a ge cibe.


Én fél év után kb impotens lettem egy ilyen csajtól, aki szex közben csak rinyált, ritkán akarta és akkor is szar volt az utolsó időkben.


Nem illetek össze szexuálisan. Most olyan barátnőm van, akit átlagban hetente 10-szer töltök meg és minden sokkal jobb. Na vele összeillünk.

2016. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!