Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátja és úgy hülyített?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátja és úgy hülyített? Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, aki nagyon érdeklődött irántam, én is iránta, már két hónapja találkozgattunk, aztán végül úgy alakult, hogy úgy tűnt, egy pár leszünk... Aztán érdekesmód lelécelt, azt éreztetve bennem, hogy az én hibám.

Most viszont kiderült, hogy egész idő alatt barátja volt. Akivel már több hónapja együtt voltak.

Hogy értelmezzem a helyzetet?


2015. aug. 7. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne értelmezni? Lépj túl rajta.
2015. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sehogy....

Felejtsd el és keress új kihívást. Nem kell megsértődni vagy elégtételt venni, mert gondolom semmit nem mondott el a másik pasival kapcsolatos helyzetéről.

Nagyon sok fiatal Lány csinál hasonló dolgokat, mert bár nem elégedett a jelenlegi kapcsolatával, de váltani sem mer, nehogy rosszabbul járjon.

37F

2015. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En felmentem a lanyhoz amikor ott volt a pasija es megkerdeztem, hogy mit keres a csajom lakasaban? Volt nagy csodalkozas :)
2015. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Lotyó, ne is foglalkozz vele.
2015. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy rib.anc. Meséld el mindenkinek, és lépj túl a dolgon.
2015. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit sem ér, hogy értelmezni próbáld a helyzetet, hidd el. Fogadd el, lépj túl rajta, és kész.
2015. aug. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd el a barátjának! Én elmondanám. Hülyére vett téged.
2015. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!