Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogyha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogyha a barátom nem szereti a nyelves csókot?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtünk meg, és összejöttünk.

Ahogy elkezdtünk csókolózni, akkor úgy láttam, tetszett neki.

Most viszont azt mondja, hogy neki az jobban tetszik, ha sok-sok puszit adunk egymás szájára, meg ha csak "kóstolgatjuk" egymást.

Én igazából sajnálom ezt, mert szenvedélyesen csókolózni csak nyelves csókkal lehet.

Mit tegyek? Fogadjam el így?


22/L


2010. máj. 2. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy te csinálsz valamit rosszul?

Vagyis úgyértem hogy rosszul csókolsz és azért nem akarja?!

Másra nem tudok gondolni.Lehet meg kellene kérdezned tőle...

2010. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogaddjam el így vagy ne!Az itt a kérdés!akkor nemesb-e lélek,ha tűri balsorsa minden nyűgét és nyilait vagy ha ellenáll és tengernek erejével legyőzi azt?
2010. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám, de te tudod...
2010. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy én csinálok-e valamit rosszul, mert azt nem mondta.

Nekem má van tapasztalatom a csókolózás terén, már több fiúval is csókolóztam, és eddig panasz nem volt rá, szívesen csókolóztak.

Neki viszont én vagyok az első lány, akivel csókolózik, és nem értem na.

2010. máj. 2. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Depresszió,jók a fogai?
2010. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nemtom az ediggi barátaim mind azt szerették :D kulonosen a nyelveset meg Énis:D nem lehet hogy nem jo csinálsz valamit? szerintem azt a legtobb fiu szereti de mongyuk lehet van ojan is aki nem én nemtom még nem taliztam ojanal hál istenek :D
2010. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!