Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnöm nem volt szűz!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrassofor kérdése:

A baratnöm nem volt szűz! Eloszor nem zavart. Azt mondta h csak 1 fiuval saxelt. De kesobb kiderult hogy 4 el. Azota nem tudom elviselni. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Mielött megismertem baràtnöm neki mar volt komoly kapcsolata.Eloször nem zavart de idovel megtudtam h egy ismerösömmel is lefekudt mielott megismertuk volna egymàst.kesöbb kiderult összesen 4 fiuval sexelt elöttem.Mindegyiköüket ismerem.Amiòta tudom ezt szenvedek a gondolattal h màs is megkapta öt.Ès mindig kinzom maga.nap mint nap elkepzelem.

Szerintetek ez normàlis?

Baratnom rettenetesen szeret engem ezt szamtalanszor bizonyitotta, de nekem akkoris faj.

Velem van a baj?



2016. dec. 17. 11:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Igen, veled.Gyerek vagy.

Semmi közöd hozzá, hogy mit csinált előtted!

2016. dec. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nem konkretan avval van problémád, hogy 4 emberrel volt, hanem, hogy te mind a 4-et ismered.

Tul kell lepned ezen, máskülönben ez felemészti a kapcsolatot. Ha te is szereted ot es a barátnőd is bebizonyította, hogy hűséges es szeret, akkor tenyleg próbáld ezt ugy kezelni, hogy az a mult.

2016. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Akkor még kiderül pár és az egész baráti körell lehet gruppenezni. Haver is ezért dobta a lányt, mert már minden ismerős luksógor volt.
2016. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%
Ha azt mondta, hogy csak eggyel szexelt, akkor hazudott, és ez zavarna, nem is maga a tény, hogy többel. Amúgy meg ha (utólag) bevallotta, hogy 4-gyel, akkor legalább 12-vel. Ezt azért jobb, ha tudod. Gyerünk r ibancok, lehet lepontozni! :DD
2016. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
1. Miért lenne gyerek? Nem az a szánalmas, aki hazudik, hogy csak eggyel? Ezek szerint szégyellte, nem merte felvállalni.
2016. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen voltam mint te, ha akarod rám is írhatsz terápiás jelleggel :D Röviden a sok sok sok tapasztalatból leszűrve csak annyit tudok neked mondani ha egy szóban össze akarnám foglalni az eddig tanultakat : "MEGSZOKOD"

Majd megszokod :) Ahogy idősödsz te is és a te korhatárod is felemelkedik (azaz már nem 14-15-16 stb évesekkel kezdesz hanem mondjuk 18-19) akkor majd fokozatosan megszokod hogy már minden lány akivel ismerkedsz kefélt valakivel. Ki többel ki csak 1-2 barátjával de nagyon ritka a szűz lány ebben a korban már. Élek a gyanúperrel hogy te sem vagy még 20. De majd megszokod az ember mindent képes megszokni ez pedig nem olyan nagy dolog :) Eleinte engem is nagyon megviselt ez valamiért, úgy éreztem már nem is érdekel a csaj mert "szennyezett" más élvezkedett vele más "megkapta" én meg nem :D És ez fájt a legjobban általában. De aztán felnőttem. Sok sikert neked is , tényleg írhatsz ha ki akarod beszélni tudnék mesélni :)

2016. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
És te hány nővel szexeltél, mielőtt megismerted a barátnődet?
2016. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Nem a tulajdonod a lány, korábban sem volt az!


30/F

2016. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
Hat en anno a legjpbb baratommal is lefekudtem. Azota is o a legjobb baratom. O volt az eskuvoi tanum is. A ferjemet nem zavarja ☺
2016. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
Igen, az egy isteni érzés, mikor a haverok röhögve mesélik, hogy szopatták orrba szájba azt a kis csajt. Te meg rájössz, ép az aktuális barátnődről beszélnek. Akár 1-2 stikába felvett vidit is mutogatnak róla.
2016. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!