Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Inkább kűzdjek azért, hogy túllegyek rajta, vagy próbáljam visszacsalogatni valahogy?

Még szeretem, és ez itt a bökkenő. Az észre, vagy a szívre kell hallgatni szerintetek?


2010. máj. 2. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha ő már nem szeret akkor sztem ne erőltesd... egy erőltetett kapcsolat nagyon nem jó
2010. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
próbáld meg visszacsalni...de ha már nemszeret akkor úgyis mind1
2010. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sztem mindegy, hogy mit ír ide neked bárki, úgyis szenvedni fogsz... már tudod a választ:( szereted, nem tudod könnyen elfelejteni, és sztem a döntésedet nem tudja egy csomó idegen befolyásolni. de sok sikert
2010. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Figyeljetek. Most perpill úgy állok, hogy mindegy melyiket választom. Talán mindkettő sikerülne, talán egyik sem... Kíváncsi vagyok, ti mit ajánlotok. Tudom, hogy hülyén hangzik.

Nem tudom, hogy szeret-e még. Elég furcsa véget ért a dolog.

2010. máj. 2. 19:11
 5/14 anonim válasza:
Figyelj ha ő szakított veled ....akkor hagyd ..ne láncold magadhoz ...( engem is nemrég dobott a nagy szerelmem de el kellet engednem ...) ha viszont te akkor egy próbát megér ...de amugy meg sztem várj egy kicsit és ha szeret akkor visszamegy hozzád :) ha meg nem megy akkor el kell engedni...
2010. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hogy ért véget?
2010. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én szakítottam, ő nem tartott vissza.

Az érzelmekről nem érdemes beszélni, mert nem tudni mi az igazság. Hogy ki érzett, és mit...

Várom még a válaszokat! Léci írjatok minél többen. Valószínű nagyban hozzájárulnak a döntéshez a kommentek!

2010. máj. 2. 19:39
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha szereted és még nincs senkije mindenképpen mond el neki, még ha te is szakítottál vele. Az emberek szoktak hibázni...

Ha még érez valamit irántad akkor visszafogad úgyis, ha nem akkor is jobb tudni ezt mint így szenvedni.

Ha viszont van valakije..hagyd a francba...túllépett rajtad, és ha szereted nem téped fel a sebeit. Persze ezt csak én mondom...

2010. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem állnék elé. Ha vissza akarnám szerezni, az csakis úgy lehetséges, hogy visszacsalogatom. Hogy ő jöjjön vissza, önszántából. Nagyon megsértett, megbántott, és nem tudnék előtte megalázkodni. Nincs az az isten.

Nincs senkije, de egyáltalán nem biztos, hogy érez még valamit irántam.

2010. máj. 5. 09:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Így már kicsit más a leányzó fekvése, hogy azért szakítottál vele mert megbántott. Az alapján amit leírtál nem ez jött le nekem.

Ez még mindig a te döntésed. De nehéz úgy visszaszerezni valakit, ha nem te leszel az aki feladja az elveit(főleg ha már azt se tudod, hogy szeret-e). De feladni nehéz ha az ember szeret.

Talán tényleg jobb lenne túllépned ezen. Új lappal egy új kapcsolatba, ahol sokkal többet is kaphatnál mint, hogy itt visszaszerzed és rájössz később, hogy ez ugyanaz aki nemrég megbántott.

2010. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!