Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez nállatok pozitívum?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez nállatok pozitívum?

Figyelt kérdés
18/F vagyok, és kövér. Azonban aktívan sportolok és fogytam is már idáig is. Más szemmel nézhet az a lány rám, aki ott sportol ahol én és látja azt az akaraterőt amivel rendelkezem mint aki csak rámnéz az utcán? Mert van 1 lány akivel beszélgetést kezdeményeztem már de a túlzott kövérségem miatt félek az elutasítástól, már ha el merek jutni odáig, vagy túl gyors akarok lenni?
2010. máj. 2. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2010. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Sok sikert a fogyókúrához,most elkezdheted a nyelvi képességeidet fejleszteni..aztán ha kész mehetsz csajozni.
2010. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
előbb talán tanulj meg rendesen írni és fogalmazni, aztán menjél csajozni.
2010. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nem kell állnadóan az írást figyelni már kicsit unalmas:( Ha nem tudod elolvasni a kérdést akkor ne írj ennyi:)

Amúgy szerintem igenis pozitívum ha rendszeresen sportolsz és ezt látja a lány arról senki nem tehet ha az alkata miatt ducibb..és nem utolsó sorban van akinek ez jön be ...a mostani izomagy férfiideállal szemben:) hajrá:)

2010. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 2. és a 3. válaszolónak: Én is érzékeny vagyok erre, de szerintem nem olyan borzasztó a helyesírása, nem tudom, miért kell ezzel cikizni..inkább a kérdésére válaszoljatok.


Egyébként szerintem várj egy kicsit, amíg lefogysz valamennyire, és utána próbálkozz a lánynál..egyébként igen, az akaraterő imponál.

2010. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az én edzőcsoportomban van pont egy ilyen srác...:) nem lehet , h egy helyre járunk edzeni??:P;)
2010. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A helyesírást kritizálóknak: Nem értem mi volt ezzel a baj...

Az utolsónak: Nem, mert én nem járok edzőcsoportokba, én saját magam elszántságából sportolok!

2010. máj. 2. 21:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Mármint a nagyon kövér mit jelent? És a lány egyébként hogy néz ki? Mert addig oké hogy látja az igyekezetet meg minden, de ahogy neked se "állna fel " akárkire, ő se fog beindulni akárkitől, ha érted mire gondolok.
2010. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy helyre jártok edzeni vagy nem értem...itt a válaszodba azt írtad h önerőből..jójó de ha egyedül vagy ... vagy edzőterembe jársz??:D És lány hány éves??:D Esetleg ha kicsit többet mondanál magadról milyen magas vagy?? És mit jelent az a nagyon kövér???
2010. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem edzőterembe, hanem sportpályára futni. A lány pedig nagyon szép. Én 185 cm vagyok és 125 kg.
2010. máj. 2. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!