Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, férjem 30, 8 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Építettünk egy családi házat, felvettünk 6 millió hitelt, 3 millió kölcsönt a férjem családjától és 1,5 millió szocpolt 8 évre két gyerekre. Több, mint 1 éve próbálkozunk a babával, időközben kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem és inzulinrezisztenciám van, emiatt nehéz lesz teherbeesnem. Közben a baráti körből házibulik alkalmával összejöttem egy sráccal (3 bulin sok alkalommal csókolóztunk, ennél több nem történt) Olyan szenvedélyt éltem át vele, amit a férjemmel előtte soha. Szerelmes lettem belé, ő viszont elutasított a helyzetemre való tekintettel, neki ez túl sok, bonyolult. Én nagyon vágyom rá, mint férfi, de mint élettárs vagy férj nem tudom vele elképzelni az életemet. A férjemmel próbáljuk helyrehozni a dolgainkat, de minden nap azt érzem, hogy már nem szeretem úgy, ahogy kéne, a szex megromlott, nem kívánom egyáltalán. Ha elválnánk, a ház és a hitel miatt egyikünk sem tudna igazán merre menni, mivel nem tudjuk kifizetni a másikat. Mint embert nagyon szeretem, de már nem úgy, és félek, ha vele is maradok, csak egymás idejét, éveit húzzuk és a félboldogságból nem fog megadatni nekünk a gyerek. A válásról ő hallani sem akar, azt mondta belehalna, mivel imád, a félrelépéseimet is szó nélkül megbocsátotta.
2016. dec. 19. 14:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nyitott házasságot felvetetted már neki? Már ha van hozzá gyomrotok. Neked még lenne, de azt gondolom a férjednek nem igazán....
2016. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!