Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna, ha a párotok sokszor akarna kedveskedni, de végül mindig elbénázná?

Figyelt kérdés

Próbálok a párom kedvében járni, de valahogy minden rosszul sikerül, pl mikor akartam neki csinálni mondjuk ilyen joghurtos "zselétortát", akkor persze a zselatin nem kötött meg, szétfolyt az egész..... mikor fel akartam neki öltözni estére szexin, akkor egyszerűen nem tudtam a harinyakötő csatjait ráeszkábálni a harisnyára sehogy se..... mikor kitalálom, hogy mit csinálok/veszek neki ajándékba, azt vagy nem lehet kapni, vagy elrontom az utolsó pillanatban (pl kisautót csináltam neki a szülinapjára, utolsó nap jöttem rá, hogy bukólámpásra kellett volna megcsinálnom)....

Meg hasonlók. Ezek olyan apróságok, de tényleg MINDIG ez van, ha valamivel szeretnék neki kedveskedni. MINDIG elrontom valamivel :( Tudom, vele beszéljem meg, meg is történt, de szeretnék pártatlan véleményeket is.

Szerintetek ez nagyon zavaró egy idő után? A szándék a fontos? Vagy baj, hogy mindig elbénázom? Ti csalódottak lennétek ilyenkor?


2016. dec. 19. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, ha szeret és megbecsül. Nem ezen múlik egy kapcsolat.
2016. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek inkább szorosabbra kötnének. Jókat szórakoznánk a dolgokon.
2016. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ettől még csak sokkal jobban szeretnélek mintha mindent tökéletesre csinálnál :) Nagyon aranyos lány lehetsz ha ennyit próbálsz kedveskedni a barátodnak.
2016. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egyetlen barátnőmtől sem kaptam ennyi erőfeszítést :)
2016. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az jobban zavarja a pasikat, ha egy lány folyton hajtogatja, hogy ő mindig mindent elront meg sose sikerül neki semmi.


Ez kishitűség, önbizalomhiány, azt meg ki a fene akarja naponta hallgatni?

2016. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Cuki csaj lehetsz, csak legyél lazább kicsit, akkor tuti sikerülni fog minden.;)
2016. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogy zavarna. A szándék fontos, meg amúgyis, én inkább aranyosnak találnám, jót nevetnénk együtt az ilyeneken, és ennyi :)
2016. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen édes nő lehetsz. :P Nem semmi. Dehogy zavarna, inkább elnevetnénk az egészet és közben intim élményekre csábítanám. :D
2016. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A bénázás és ennek belátására elenére tanúsított töretlen kitartásod, kedvességed a legfrankóbb ajándék lenne amit egy nőtől kaphatnék. De a sörömhöz ha hozzányúlsz....:D

30/f

2016. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfiaknak szólt a kérdés, de nőként amúgy én tökre ilyen vagyok, szóval bocsi, de magamra ismertem. Legutóbb sztiptízt nyomtam a kedvesemnek zenére, próbáltam táncolni meg lépegetni, és majdnem eldőltem néha, mikor vettem le a nadrágot vagy a bugyeszt. :) Semmi nem volt, röhögött, én is röhögtem, aztán folytattam tovább szexisen. Aztán megint jött valami szerencsétlenség, és megint nevettünk... Végül hozzákötöztem a székhez a felsőmmel és....

Egyáltalán nem bánta sztem egy percét sem, és elég sokat röhögünk amúgy azon, hogy ennyire bénuska vagyok. Nagyon fontos: Nem rajtam, hanem velem röhög, és ha olyan van, hogy veszélyben lennék vagy megsérülnék egyáltalán nem nevetne!

2016. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!