Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A barátom eléggé igénytelen lett, többször hazudott, képes volt még pénzt is lopni tőlem, emellett belefásult a dolgokba, pedig csak 2 és fél éve vagyunk együtt, mindig nyomkodja a telefonját vagy laptopot, sose képes csak rám figyelni. De amúgy sose vitázunk, csak ezek zavartak, elegem lett, megmondtam neki, hogy ennyi volt. De visszakönyörögte magát, és most nagyon igyekszik, mindent megígért, hogy változtat. (Ilyet már igért máskor is, de csak üres ígérgetések voltak). Most hízeleg, ugrik minden szavamra, viszont ez meg idegesít. Úgy érzem nem őt szeretném magam mellett látni a jövőben.. De nem küldhetem el, mivel látszik rajta, hogy szeret és tényleg jóvá akarja tenni. Mi van ha most teljesen összetöröm, elküldöm, és aztán rájövök, hogy inkább becsülnöm kellett volna, hogy szeret?

2016. dec. 20. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Lady, képes vagy egy olyan emberrel együtt maradni, aki meglopott téged? Nagyon alacsony lehet az önértékelésed. :(
2016. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na már az első mondat után gondoltam, h írom is a kommentáromat, h hagyd ott mert egy tolvajt nem szokom a páromnak nevezni, de gondolkodtam és üsse kő, tovább olvasom.

Saját magadtól írtad, h visszakönyörögte magát, nem azt, h "szeretem és nem tudtam nélküle lenni". Ha nem érzed magad jól vele, akkor gondolod, h hiányozni fog? Igen, az az érzés fog hiányozni, h valakid van, nem az h ő nincs!

2016. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Next!
2016. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretne téged, akkor tényleg megváltozott volna már korábban is (hiszen állításod szerint ezt már többször megígérte). Adtál neki jó néhány esélyt, örülhet, hogy még melletted van. Mondjuk azt nem tudom, a korábbiakban mennyire beszélgettetek, mennyire beszéltétek meg az esetleges problémáitokat, ő korábban is ilyen volt-e, csak jól titkolta stb. Én azt mondom, hogy max. addig tűrj neki, amíg legközelebb nem csinál megint valamit, de akkor se szólhatna semmit, ha már rég kirúgtad volna. Főleg akkor, ha te nem érzed jól magad vele.
2016. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha hülye vagy akkor megérdemled!!!

Már bocsi...

2016. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én mindig elmondtam neki mindent, ha valami zavart, és nekem is ez volt az érvem, hogy ha szeretne, már rég változtatott volna. De nekiállt bőgni, teljesen be volt pánikolva, azt mondta megbánta, hülye volt, bocsánatot kér és jóvá teszi. És most úgy is tűnik, hogy betartja. Csak én nem hiszem, hogy túl sokáig.. Eljátszotta a bizalmam. Amúgy azt hiszem, az az én hibám, hogy gyorsan felejtek, egyszerűen képtelen vagyok haragudni..
2016. dec. 20. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!