Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthez ez? Lány nyelven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bill25 kérdése:

Mit jelenthez ez? Lány nyelven ez mit jelent pontosan? Jót vagy rosszat?

Figyelt kérdés
Ezt kérdeztem a lánytól: Csak jó lenne néha játékosra venni, mint az igazi barátok. Vagy inkább a komolyságot szereted bennem? A válasz. (persze, némi gondolkodási idő után) Én úgy fogadlak el ahogy vagy. Nem számít.
2016. dec. 21. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted minden lány egyforma? :)

Amúgy szerintem csak nem tudta hirtelen mit válaszoljon.

2016. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan, hogy lány nyelv, és abból amit idéztél, nem igazán lehet levonni most így semmit.
2016. dec. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Krukutyán Levente ***** válasza:
84%
Valaki lefordítaná az előző két választ please. Lány nyelven van, nem értem.
2016. dec. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Buktad, férfi vagyok.
2016. dec. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

#4


Ha magyar vagy akkor csak magyarul tudsz?

Számodra a humort is lány nyelven írják? :)

2016. dec. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Előző, rendesen beégetted magad. :P Látszik, hogy vszeg csak lány nyelven értesz, SziSziSziSzilvike, túlpörögtél. ^^
2016. dec. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem a 4-es is viccelt... minek egymást csszegetni egyből :D (5-öskének szólt)
2016. dec. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén fogalmaztam meg, de aki érti az írjon, de ha kivesszük a lány nyelv részét, akkor kíváncsi lennék rá, mi NORMÁLIS vélemény, válasz. plusz infó, régebben kérdeztem tőle mit szeret bennem, akkor megtudta mondani, de manapság már nem, és arra lettem volna kíváncsi, hogy ez most rosszabb v jobb jelentésű, mármint hogy akkor nincs már bennem semmi amit addig szeretett bennem?
2016. dec. 21. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!