Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott ennyit?

Figyelt kérdés
Szóval hogy a mostani 14-15évesek úgynéznek ki és úgyis viselkednek kb mint egy 18-19éves.... Némelyikre lazán rámondanám hogy ez vagy 18éves közben pedig csak 15.Régebben teljesen nemígyvolt.. miváltozott ennyit?
2010. máj. 2. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:

100 éve 14 évesen házasodtak, és szültek gyerekeket.


Júlia ( Rómeó szerelme ) tippelj hány éves volt?

2010. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Korábban érnek, a mai lányok már nem 12-13 évesen kezdenek menstruálni, hanem 10-11 évesen például, a szüzesség elvesztése ezért is jött korábra, és kinézetre is sokkal idősebbnek néznek ki.
2010. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14 volt Júlia... Tanultam :) F/16
2010. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első, nem csak 100 éve még 50 éve is, nagymamáim 16 évesen mentek férjhez.
2010. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jah, bocsi, és hogy valamilyen szinten válaszoljak is a kérdésre.. Ezt látják a médiából, hogy így kell kinézni.. A szülők meg nem igazán szólnak bele.. Én így látom..


F/16

2010. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen.Viszont hamár ugyis sokkal többnek néznek ki lehet hogy valami 15-16éves "kiscsajt" kéne keresnem... általában ők még nem az a minden héten mással vagyok és mivel még nem annyira tapasztaltabbak(már amelyik) azért kicsit fel is néznek az emberre..... 18évesen korosztályból nekem lehetetlen találnom ilyet
2010. máj. 2. 23:57
 7/9 anonim ***** válasza:
a mai 14-15-16 évesek már a legnagyobb k*rvák....
2010. máj. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül k*rvák a 14-15 éves lányok. jó, valóban van pár, de elég sok kivétel található. és lehet h egy fiatalabb csaj sokkal jobban meg is értene, mint egy idősebb, végülis csak felfogástól függ.
2010. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van. Lehet hogy kinézetre, testileg már fejlettebbek, de sajnos, agyilag teljesen elsorvadtak. Tisztelet a kivételnek! Szóval nem viselkednek úgy ahogyan mondjuk egy 18 évesnek illene, sőt, sokszor még a saját szintjüket semm érik el. Hajrá közbutítás...
2010. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!