Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nekem nagy az elvárásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nekem nagy az elvárásom vagy ő a soher? Lány vagyok

Figyelt kérdés

1,5honapja ismerem a srácot, még normális helyre sose vitt el randizni

kapcsolat elején normális hogy mindig a szobába ülünk? Sokat dolgozik amúgy de mindig valami hülye kifogasal jön hogy miért nem... Itt a karácsony velem lesz majd kb 2 órát, eszébe nincs hogy elvigyen hozzájuk. (mindig mondja hogy bemutat a családjának) ez így nekem nrm JÓ .. rosszul esik hogy egy k!baszott mozit nem erdemlel ,ez azért nem efy megfizethetetlen összeg. És tudja is hogy mi a bajom de mindíg csak ígér amiből semminem lesz .Mit tennetek a helyembe ? Ő 23 éves amúgy


2016. dec. 21. 23:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, nem figyeltem :/
2016. dec. 21. 23:36
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
dobnám,ez egy lúzer és később még rosszabb lessz.közölném dugd fel a pénzed.
2016. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 True Damage válasza:
57%
Gondolom neked nincs penzed...mert ha van akkor illendo lenne befognod a pofadat es nem mason eloskodni de minimum nem szovatenni ha a baratod nem fizet neked mindent.
2016. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a kapcsolat elejen szoktak a parok tobbet maszkalni, mozizgatni.:)

Furcsa, szerintem beszeld meg vele, hogy zavar teged.

Viszont, hogy mikor mutat be, az egyen kerdese, en sosem szerettem elhamarkodni, 2-3 honapot vartam altalaban. Bar en csaj vagyok.:D Viszont programokat kell,hogy csinaljatok.:)

2016. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 RRR ***** válasza:
100%

nézd ,ő fáradt.....de néha néha el kell menni ide-oda--

főleg 23 évesen

nem tudom mit is kellene tenned ,,,,talán ki kellene nézni egy hosszú hétvégét....és együtt elmennetek,egymással foglalkozni,,,,pihenni,szeretkezni...

2016. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
ha anelkul is szetteszed a labad akkor minek erolkodjon? es bemutatni a csaladjanak? haha, szerintem ennyire azert ne eld bele magad
2016. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem szexeltem vele . És nem is fogok így
2016. dec. 21. 23:56
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Helyes.


Azért nem visz sehova, azért "tart" otthon a szobába mert Ő semmitsem szeretne jobban minthogy megkapjon Téged. Ha elmentek valahova, ott nem lehet dugni (márpedig egy ilyen pasi dugni akar, nem szeretkezni), ha viszont otthon tart a szobába, ott csak-csak több esély lát rá, az Ő sötét agyában. Sajnos nem Ő az egyetlen ilyen, teljesen éretlen fiú aki párkapcsolatban él, mikor még játékautókkal kellene játszadozzon a szobában a szőnyegen.


Ha majd (ami szerintem hamarosan itt lesz) kirugod, említsd meg neki hogy addig ne foglalkozzon új lánnyal amíg be nem nő a feje lágya.


Keress egy olyan fiút, aki teljesen tisztában van azzal, mi kell egy magadfajta lánynak, mind testileg, mind lelkileg.

2016. dec. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát vidd el te! Egyenjogúság van, vagy mi.
2016. dec. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

na akkor talan megiscsak tobb eszed van mint elsore gondoltam, de ezt a sracot minel hamarabb el kene felejteni

egyaltalan miert jottel vele ossze?

2016. dec. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!