Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Irigylem őlet, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigylem őlet, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mi a barátommal nem vagyunk túl társasági emberek, de én azért vágyom kicsit többre.

Az egyik barátnőm párja nagyon extrovertált személyiség, rengeteg barátja van és így az én barátnőmet is folyton viszi mindenhova.

Kicsit irigylem őket, pedig tudom, hogy az irigység nem szép dolog.

Nem tőlük irigylem ezt, egyszerűen csak néha én is vágynék ilyesmire a barátommal, de ő egyáltalán nem ilyen.


2016. dec. 22. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb helyesbitsd: a baratom nem akar sehova menni, igy en is otthon ulok vele, es mar kezdem baromira unni.


Hosszutavon ennek nem lesz jo vege, mert te mar most unatkozol, mas elmenyekre vagysz, mint amit ti ketten at tudnatok elni.

2016. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki, menjetek négyesben valahova, csináljatok valami kis lazább programot. Egyszer senki sem fog belehalni, hogyha nem otthon ül hanem kimozdul egy kicsikét, akár 1-2 órára. Aztán ha tetszett akkor csináljatok hosszabb programokat, idővel pedig menjetek egyre nagyobb társaságba.
2016. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
te miért nem vagy olyan? jah, hogy a legkönnyebb az lenne, ha neked semmit nem kellene tenned, a barátod megoldaná a társaságot, a programot mindent?
2016. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg hogy te ennél többre vàgynàl de ha nem akar veled menni sehova akkor menj a bnőiddel és ha neki ez nem tetszik akkor tedd nyugodtan szóvà hogy a bnődet viszi a pasija de téged ő nem akar vinni !Ha emiatt szakit akkor szakit akkor nem csak elvan veled sztem ez van !
2016. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szeret igazán csak elvan veled !
2016. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!