Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Irigylem a volt baratnomet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigylem a volt baratnomet mert van egy tok helyes tanara?

Figyelt kérdés
>#< szoval neki ijen helyes pasi tart orat olyan huszon valahany eves es olyan aranyosak irigylem !! mar csak azert is mert nekem ijen nyominger lolicon tanaraim vannak.. es ott szokott lenni a fejlesztoben es ahhw jo hulye vagyok de na.... az az egyik barim szoval niki jar be fejlesztore es tok jol elrohogcseltek a tanaral es akkor nekem mert nincs ijen tanarom ?? pedig olyan helyes xD

2014. febr. 21. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs ilyen tanárod, mert nem tudsz írni.
2014. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Aha... ok. És?? Mi ebbe mit segíthetünk?
2014. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom unatkoztam :D
2014. febr. 21. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább olvasgass: [link]

Legalább tanulsz is valami fontosat!

2014. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt neked valaha is valamilyen tanárod? Magyar, matek? Összeadás már megy? Mert a helyesírás, az bizony nem...
2014. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!