Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha irigylem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha irigylem a párom exét?

Figyelt kérdés

Gyönyörű lány, és mindenki imádja. A párommal még nagyon jóban vannak, bár azóta a csaj hozzáment egy tehetős sráchoz (aki még 30 sincs, és jóképű, klassz természetű, ismerem), most nem is dolgozik, és mindig pokoli drága ajándékokat kap a külföldi üzleti utakról.

Nekem a párom szeptember óta dolgozik csak, most is csak minimálbéren. Nekem eddig mindig volt munkám, de 4 napja kirúgtak. Úgyhogy nálunk nemhogy ajándék, de karácsony se lesz (pedig a szülinapom is aznap van), mert örülünk, hogy van mit enni.

Amíg a párom az exével lakott, őt is ő tartotta el, és vette neki a drága ajándékokat. (mert akkor még a szüleivel éltek, és nem kellett hazaadni, mi meg külön)

Amióta velem van, hol dolgozik, hol nem, és amit keres, az elmegy a lakbérre meg a rezsire.


Mit tegyek, hogy ne érintsen rosszul?


(és jóban kell lennem az exszel, mert ők nagyon jó barátok még)


2015. dec. 12. 11:49
 1/2 Nemes Zoltán ***** válasza:

Hát....

Irigylésre méltó a csaj, nincs abban semmi rossz ha így érzel.

A mostani pasiddal meg be fog jönni az élet ha szereted a legnehezebb fokozaton játszani azt:)

Ha nagyon jóban vannak az ok egy egészséges féltékenységre, figyelj oda.

Én itt közelgő katasztrófát érzékelek:))

2015. dec. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az irigység természetes, mindenki érzi adott emberek iránt. Nincs ezzel semmi baj. De vedd tudomásul hogy az az ő élete ez meg a tied, és neked a sajátodra kell koncentrálnod és a saját problémáidat megoldanod.
2015. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!