Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Dec.10-én a párom 3 év után megkérte a kezemet. 12-én meg visszament az exéhez. Úgy persze, hogy nekem semmit sem mondott. De az exének már van rengeteg pénze és pénzeli. Anno, mikor együtt voltak, a nő megcsalta, ellopta a pénzét a legaljasabb módon, úgy hogy azt mondta hogy a férfi gyerekei lopták el. a szemébe hazudott szemrebbenés nélkül. A hab a tortán, hogy még a rendőröket is a nyakára küldte hogy lopott cuccai vannak. Na, most egy ilyen nőhöz táncol vissza úgy hogy a jeggyűrű az ujjamon van. Mennyire gáz az, hogy egy nő a pénzével akarja megfogni a férfit? Az a helyzet hogy nagyon szánalmasnak tartom az egészet. Porig aláztak. Persze az ex, nyilván nem tudja hogy megkérte a kezemet....Itt maradtam egyedül, magányosan...35/nő

2016. dec. 24. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Dec.10-én a párom 3 év után megkérte a kezemet. 12-én meg visszament az exéhez."

A férjednek és az exének az értelmi szintje egy szatyor habcsókéval egyezik meg.

2016. dec. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hála az égnek, hogy időben megszabadultál tőle!

A gyűrűt vágd be a zaciba, és vegyél magadnak valami szépet!

2016. dec. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg megalàztak alàìrom. Remélem 2020karàcsonykor úgy fogsz tudni nevetni az egészen mint én olvasàskor. Tragikomikus.

Kaptál egy darab fémet, de egy gyűrű kifejez valamit jelképe valaminek. Itt csak egy darab fém mögöttes tartalom nélkűl. Nem szeretett sajnálom ìgy kellett kiderűljön de ennél roszabb is lehetett volna pl esküvő szervezése közben vagy esküvőre nem megy el vagy 10én esküvő 12én exe àgya...vele megy nàszútra...

2016. dec. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem tudom felfogni sem ezeket a történeteket. Csak könyörgöm, nehogy visszafogadd, ennél többet érsz.

38f

2016. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg megalàztak alàìrom. Remélem 2020karàcsonykor úgy fogsz tudni nevetni az egészen mint én olvasàskor. Tragikomikus.

Kaptál egy darab fémet, de egy gyűrű kifejez valamit jelképe valaminek. Itt csak egy darab fém mögöttes tartalom nélkűl. Nem szeretett sajnálom ìgy kellett kiderűljön de ennél roszabb is lehetett volna pl esküvő szervezése közben vagy esküvőre nem megy el vagy 10én esküvő 12én exe àgya...vele megy nàszútra...

2016. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!