Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

A párom még előttem eljárkált bulizni az ismerőseivel.

Mióta én ismerem, már nem szereti a bulikat. Én viszont szeretnék azért egy évben legalább egyszer elmenni és ha lehet vele, mert akkor táncolhatnánk együtt.

Ő megígérte, hogy egyszer eljön velem és nagyon vártam, viszont ma szóbakerült ez a dolog és kijelentette csak úgy egyszerűen, hogy oké, ő visszavonja, amit ígért.

Nagyon csalódott vagyok két okból is: egyrészt azért, mert régen a barátaival elment és úgy mond most nekem nemet, hogy velük régen benne volt, másrészt mert adtam az ígéretére és azt hittem, számít a szava és nem tudom így más ígéretének mennyire hihetek majd.

Szerintetek túlgondolom, vagy tényleg érthető, hogy miért vagyok csalódott?


2016. nov. 6. 21:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy semmi kis dolog egy buli, nem is a buli miatt esik igazán rsszul, hanem azért, mert megígérte és mert régen másokkal elment, velem meg most nem
2016. nov. 6. 21:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető a csalódottságod. Én kifejezetten nem szeretem a discokat, évente ha 2 van, akkor már sokat mondok. Viszont ha a barátnőm ezt szeretné, biztos elkísérném. Havi 1-nél többnek annyira nem örülnék (persze menjen nyugodtan barátnőivel is néha), de annyit miatta biztos bevállalnék. 23/F
2016. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi egyáltalán nem megyünk. Soha.

De nem is ezzel van a bajom, ebbe bele tudok törődni, azért vagyok csalódott, mert annyit ért a szava, hogy megígérte és most is csak azér derült ki, hogy semmit nem ér az ígérete, mert konkrétan szóba került. nagyon szerettem volna elmenni vele és bánt hogy velem úgy nem jön, hogy régen másokkal elment... Azt mondja, hogy az a múlt és most a jelen van, ne azzal törődjek, hogy régen mi volt

2016. nov. 6. 22:01
 4/6 Fish1 ***** válasza:

Attól függ, hogy ennek mi az előzménye. Ha sokat győzködted emiatt, akkor csak azért mondott igent, mert kikényszerítetted belőle, és az igennel zárta rövidre a témát, még akkor is, ha ez nem korrekt dolog.

Ha feltetted a kérdést 1x, és igent válaszolt, akkor azért illene betartania, vagy inkább tényleg ne mondjon olyat, amit nem tart be később.

Bár számomra ez az "egyszer majd valamikor" eléggé olyannak tűnik, hogy nem akarta ő ezt igazán.

2016. nov. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az zavar, hogy ígérget, de nem tartja be
2016. nov. 7. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik inkább csajozni járnak discoba, nem a tánc miatt mint a csajok. Persze kivételek vannak.
2016. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!