Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy egy hónapja lett vége egy kétéves kapcsolatomnak a barátommal (mindketten 20 évesek vagyunk). A fő ok az volt, hogy már nem éreztünk semmit, de inkább a barátom mondta ki hogy legyen vége. Én is egyetértettem, nem is érintett rosszul a dolog, viszonylag simán ment a szakítás. Utána egy két héttel kezdtem rosszul érezni magam, hogy nagyon hiányzik, gondolom akkor esett le, hogy vége és már nem a barátom többé... Aztán mikor ő is megkeresett, hogy hiányzom és próbáljunk találkozni újra, 1-2 hétig találkozgattunk is és akkor úgy tűnt, jó vége lesz a dolognak. De aztán azt mondta hogy nem jó ötlet ez mégsem, mert mi van ha jön valaki új az életünkben, akkor mi értelme annak, hogy találkozgatunk? Az igazi szenvedést ezzel okozta, teljesen összeomlottam, de tudtam h az a megoldás ha most végleg elengedem. Aztán erre 2 hétre, hogy ezt elhatároztam újból megkeresett, hogy ezt nem bírja, rájött hogy nem akarja megtudni milyen nélkülem élni és hogy próbáljunk találkozgatni és megnézni, mi sül ki belőle, hátha tudjuk magasabb szintre emelni a dolgot. Azóta semmi előrelépés, néha ír vagy felhív hogy megkérdezze, hogy vagyok vagy elmondja hogy hiányzom. De most teljesen össze vagyok zavarodva. Azt mondja, nem tud semmit biztosan, csak hogy jó lenne találkozgatni. Egyértelmű választ nem tud rá adni, hogy újra összejövünk-e még úgy sem, hogy előtte azt mondta, nem akar nélkülem lenni...

Mit gondoltok?



2016. nov. 8. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd, 2 év alatt elmúlt köztetek a szerelem. Szerintem itt arról van szó, hogy azért hiányoztok egymásnak, mert maga a szituáció hiányzik. Szeretnétek valakivel együtt lenni, hiányzik a megszokás, hogy mindig ott a másik, lehet hozzá fordulni, nem vagytok magányosak.
2016. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De ha folyton a rozsaszin kodot hajkurasszatok, akkor folyton 2-3 eves kapcsolatba bonyolodtok majd.
2016. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!