Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy egy pasi megüt egy nőt egyszer, és többé nem teszi meg, mert megbánta?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 17:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
13%
Nem kéne lepontozni azokat akik elmondják az őszinte véleményüket és tapasztalataikat. Jó persze lehet hogy az esetek nagyrészében sajnos nem így megy, de nem egy olyat ismerek ahol történt ilyen de együtt maradtak és azóta sem volt hasonló.(nem 1-2év alatt, hanem 20-30)
2016. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Igen,létezik.A nyakára tettem a kést,azóta kussol!

Ne hagyd magad!!!!!

2016. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%

10.-s baromság amit írsz, akiben agresszió van az előbb utóbb előjön, lesznek olyan élethelyzetek amikor ütni fogsz másodszor harmadszor és sokadszor is. ez emberi tulajdonság, bizonyos pont után kontrollálhatatlan.

én férfi létemre két dolgot nem tudok elképzelni, hogy megcsaljam a párom vagy hogy megüssem, ha bármelyik közelébe kerülnék akkor egyszerűen ki adnám az útját

2016. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

nem baromság, hiszen átéltem.


te ilyen vagy.

más meg másmilyen.


ne akard azt elhitetni a világgal, hogy bármi csak úgy történhet, ahogy te elképzeled vagy ahogy te helyesnek látod.


nő vagyok. egyszer bántott csak az életem szerelme. ő is megbánta, ő sem ismert magára. soha többé nem fordult elő.

12 gyönyörű évet töltöttünk együtt.


ott van az agresszió mindannyiunkban, és másképp vezetjük le.


sokan tényleg megteszik újra. de nem mindenki.

azt írod, te nem tudod elképzelni. hát valószínüleg ő sem tudta elképzelni és egyszer megtörtént.

de soha többé, mert egyből ráeszmélt, mit tett.

miért gondolod azt, hogy mindenkinek ugyanúgy kell gondolkodnia?

hogy mindenkinek ugyanúgy kell látnia a világot, ahogy te látod?


van megszámlálhatatlan élethelyzet, és különbözőek vagyunk.

ha valaki meg akar változni, vagy már megváltozott, és bizonyítani akar, nem ellökni kell, hanem támogatni őt.

mindenki elbukhat, mert nem vagyunk tökéletesek.

akinek van rá igénye, az tanul az esetből, és fejlődik.

lehet hogy ezek az emberek vannak kevesebben, de VANNAK.

2016. dec. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
36%
Be vagytok szarva,ha a nő nem hagyja magát!Csicskák,le is pontoztatok,sebaj!Apám nem ütött meg soha,egy f asz meg nem fog!!
2016. dec. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon szomoru tortenet az enyem

Osszevesztunk ferjem falhoz szoritott es kaptam egy pofont es megszoritott megrangatott.

Annyira begurultam hogy terdel a hasaba rugtam hatraesett es a lepcson leesett.

Mentot kellett hivni tobb bordaja eltort

Szerencsemre nem jelentett fel.

Soha tobbet nem emelt kezet ram.

2016. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem. Nem. Nem. És nem. Kilépni a kapcsolatból és még a szàmát is törölni, minden kapcsolatot megszakítani.
2016. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
16-os. Szerencsedre?! Miert jelentett volna fel?! Onvedelemert?!
2016. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%

Aki egyszer megüt, a meg fog többedjére is. nem hiszek a megbánásban.

Egyébként rengeteg nő van, aki a századik verés után is abban reménykedik, hogy majd mnegváltozik a pasija. Csak a megváltozás napja sosem jön el.

2016. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
31%

ha már 100x megtörtént, akkor tényleg nincs értelme reménykedni. de ez más téma.

ha csak 1x...akkor igenis van rá esély h soha többé nem fog.

saját példa.

ha nem hiszel a megbánásban te bajod. ha sose bántál még meg semmit akkor tökéletes ember lehetsz.

2016. dec. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!