Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy egy pasi megüt egy nőt egyszer, és többé nem teszi meg, mert megbánta?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 17:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Onvedelem de majdnem megoltem

Nem szabadott volna elengednrm az onuralmam

Bortonben kerultem volna

Tenyleg soha tobbet nem nyult hozzam.

Kibekultunk ennek 20 eve

2016. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%

na ugye hogy ilyenre is van példa.

de azért a sok okos, akinek nincs ilyen jellegű tapasztalata, jobban tudja, mint mi, akik átéltük, megtapasztaltuk, és utána hosszú-hosszú éveken keresztül bizonyosságot nyertünk.

nincs igazuk, azt hiszik mindenki egyforma, és annyi tisztesség nincs bennük, hogy ezt elismerjék.

a kicsinyes bosszújuk pedig, hogy lepontoznak.

ezt a választ is le fogják, mert ennyire intelligensek.

nem gond, de attól még nem lesz nekik igazuk.

2016. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
22. mondhatsz akármit, de aki egyszer megtette az onnantól időzített bomba
2016. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

te mondhatsz akármit.

mi átéltük, te meg csak okoskodsz.

2016. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100ból 1, de szerintem van. Ha pl mindketten ittak es a lany nekiall pofozkodni, a fiu meg reflexbol visszaut. De ott helyben rajon h hulye volt es onnantol nem veszekszik hanem vigasztalja, bocsanatot ker. Kb ilyen jelleg. Az atlag utes azerintem nem lesz egyszeri...
2016. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#11, ha a #8 hozzászólásodra gondolsz, abban nem írtál semmit, csak azt, hogy mindenki előítéletes tökfej, tapasztalat nélkül. Nehéz azt hasznos válasznak tartani.


Példa van mindenre, örvendetes, hogy neked éppen pozitív példád van, de azért sejted te is, hogy az a kivétel, ami erősí a szabályt.

Nekem tök abszurd, hogy párkapcsolati kérdéseknél, ütés, rúgás, rendőrség és hasonló kifejezésekkel találkozok - nem üvegpalotában nőttem fel, és tudok olyat mondani bárki ismerősnek, hogy agyvérzés közelébe kerül - de a párommal így nem. Se ütéssel. Egyszer sem, és még gondolatban sem.

Azért írtam, hogy ez egyszerűen nincs a készletben, és akinek benne van, az meg csak folyamatos önfegyelemmel tudja ezt belül tartani.

Az meg olyan mint a fing: tartja az ember, míg tudja...

2016. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Biztosak vagytok benne csak ferfiak utnek ?
2016. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!