Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen hogy tennétek túl magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogy tennétek túl magatokat? Depressziós vagyok, úgy érzem meg akarok halni

Figyelt kérdés

A barátommal 6,5hónapja szakítottunk(azóta sem tudom túl tenni magam rajta), mert kiderült h megcsalt az általános iskolai legjobb bnőmmel, aki ráadásul a szomszédunk is vagyunk, ill voltunk(társasház)



Mikor eleinte ismerkedtem a barátommal, és leültünk vhova kettesben, mondjuk a ház előtti padra, a lány mindig odajött hozzám köszönni, meg kérdezte h mi újság, ienek.. és a barátom akkor is megjegyezte h szép lány, és jól néz ki.Ez a dolog így többször megtörtént.


Aztán összejöttem a barátommal, és a csajnak is lett 2hétre rá barátja. Szerelem volt mindenki részéről..


Másfél év után a csaj és a barátom leérettségiztek, és mindketten Pestre mentek továbbtanulni.

A csaj itt hagyta a barátját, hétvégente járt haza, és a barátom is itthagyott engem. 7kerület választotta őket el.. a barátom egyre ritkábban járt haza..és elkezdtem gyanakodni, de meg sem fordult a fejemben, h ők ketten:( 2hónapra rá megtudtam, h a lány kidobta a barátját, de akk még nem sejtettem semmit. 1hét után már el sem tudtam érni a barátom, nem vette fel a telóját:S


Aztán rá 1hétre pont mentem a boltba, mikor jöttek kézenfogva a barátom, és a szomszédlány bnőm. Gondolom jött bemutatni az anyjáéknak..


A szivem majdhogynem megszakadt:(:( Tegnap láttam őket újra, és most nagyon depressziós vagyok, 10kilót fogytam, 47 kiló vagyok, és 164cm magas...


2010. máj. 3. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szegénykém... ne emészd magad

ha ezeknek ennyit jelentettél akkor a csaj sohasem volt a barátnőd a csávó meg sohasem szeretett téged igazán

nem érdemes ezekért a szarokért depizned

élvezd ki az életet és legyél azokkal akik valójában szeretnek téged

2010. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szard már le, most komolyan ér ennyit az egész? Tanuld meg az érzéseidet korlátozni. MAjd lesz másik barátod, úgyis lesz, akkor meg nem mind1? Én a helyedben oda mennék hozzájuk, gratulálnék nekik, aztán beülnék a McDonald's-ba, hogy az a 10 kiló visszajöjjön. Amugy olvass Rejtő Jenőt, szerelmi bánatra tökéletes...
2010. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű ez, de azért jól esik:)
2010. máj. 3. 12:38
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyél sok csokit és járj el gyakran futni/kerékpározni, vagy ha van a környéken uszoda, az még jobb. Serkentsd egy kicsit a szervezeted endorfintermelését. :)


Elég gusztustalan módon intézték ezt a dolgot, tény, de próbáld meg magad túltenni ezen. Foglald el magad, járj el bulizni, járj közösségbe.

2010. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi
2010. máj. 3. 12:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Aki tudja, hogy depressziós, miért nem megy el szakemberhez?
2010. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elég undorító a barátnőd és a barátod is. Fogd fel úgy, hogy ilyen emberek nem érdemelnek meg téged. Tudom, mondani könnyű de így van. Ezen majd csak az idő tud segíteni. Amúgy meg, ha a lány ilyen könnyen dobta a barátját egy másik miatt, és a barátod is téged, szerintem csak idő kérdése és egymással is megcsinálják. Összeillenek.
2010. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12:59: Az általános rossz kedv egy szerelmi csalódás miatt nem egyenlő a depresszióval. Depressziós csak egy olyan ember lehet, aki évekig él szeretethiányos állapotban, esetleg emellett sok stressz is éri.
2010. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én már előtte is depressziós voltam, ő segített visszafogni kicsit. kössz, nem kell megmagyarázni mit jelent a depressziós állapot.
2010. máj. 3. 13:56
 10/14 anonim ***** válasza:
-nem tudom, hogy hány éves vagy, de én már 36 és rengeteg hasonló csalódás ért.Sosem lehet megszokni!A lényeg, hogy ne kerüld az embereket.Járj bulizni,ismerkedni és előbb-útóbb elfelejted.Majd ha szerelmes leszel újra és boldog, még hálás is leszel nekik!Minden jót és ne szomorkodj egy-két szemét miatt,légy erős!
2010. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!