Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós a barátnőm, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós a barátnőm, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Én szeretem őt, és úgy tűnt, a betegsége és a hatszáz kilométer távolság ellenére működhet a kapcsolat.

Most mélyponton van, öngyilkosságot fontolgat. Pár hónapja szerelmet vallott, és közös jövőt szeretett volna velem, most viszont nem akar párkapcsolatot senkivel, azt mondja, minden érzelme eltűnt, nem akar senkit és semmit.

Hogy viselkedjek, hogy kijöhessen a mélypontról, és én se sérüljek? Gyógyszert nem akar szedni.

Köszönöm, ha tapasztalattal rendelkezők válaszolnak.


2011. okt. 3. 21:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Keresd fel és öleld meg. Minden szomorúsága örömmé változna, ha azt érezné még kell valakinek.
2011. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

menj el hozzá.

és beszéljétek meg.

nem kell a gyilok..... beszélj vele.

utazz oda és BESZÉLJETEK.

ja és egyen jó sok csokit.

2011. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 greeen ***** válasza:
Bárcsak ennyi lenne a depresszió gyógyítása,mint az előző hozzászóló írta!Sajnos nem tudni pontosan mi az ami ihozza belőle,és mi is az ami beledöntötte!Mindenképpen szüksége lenne orvosi segítségre,és elkéne mennie!
2011. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
keresd meg öleld meg vagy smároljatok és ha kicsit jobban van helyettem is jól vágd pofán, hogy képes öngyilkosságon gondolkodni!
2011. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 greeen ***** válasza:
21:23 ra írtam
2011. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Próbálok segíteni, de a kedvességre is gorombasággal reagál..ha nem lenne beteg, azt gondolnám, csak le akar rázni.
2011. okt. 3. 21:29
 7/27 anonim ***** válasza:
Gyógyszex betépve, 1 óra alatt meggyógyul, max 2. :P
2011. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát...ha találkozni sem akar, az nehéz lenne:) de meglephetem egy látogatással, bár szerintem nem sokat érne.
2011. okt. 3. 21:39
 9/27 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok.

Ezt nem tudod te sajna megoldani,csak szakember.Nem muszály,hogy pszihológus legyen,nem kell mindjárt gyógyszerre gondolni.Bálunk pl a kineszteziológia segített,igaz csak ideig óráig.De egy fokkal jobb,most nem olyan hullámzó az állapot.

Amíg ő nem ismeri be,nem fogadja el,hogy beteg,és segítségre szorul,nem lehet rajt segíteni.

Guglizz rá a betegségre,én már majdnem kiolvastam egy könyvtárra való könyvet is.Hiába ölelgeted,hiába mondassz neki akármit,nem használ.

Az agy biokémiálya megváltozott,diohéjba talán ennyit.

2011. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy beteg, de nagyon önfejű és zárkózott is, egyedül akarja megoldani. Félek, ez nem megy.
2011. okt. 3. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!