Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után kéne bemutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kéne bemutatni a szülőknek a barátom és a családját?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt a barátommal. Ő már bemutatott a szüleinek, igaz csak futólag, viszont az ő családja szeretné megismerni az édesanyámat. Amit én korainak érzek még. Eddig 2 barátom volt, 3-4 hónap után mutattam be őket itthon, amit ideálisnak gondoltam. Viszont a mostani barátom szülei nagyon ragaszkodnak hozzá, ami már nekem kellemetlen.

Nem mellesleg kicsit furcsának találom a szüleit. Pl. úgy volt, hogy szilveszterkor alszom először náluk, de az apja, annyit mondott, hogy ameddig nem látták egyszer anyut addig nem engedi, meg, hogy anyutól is el kellene kérni engem(?). Azt hittem ez csak vicc, de nem az.

24 éves vagyok, egyedül lakom, a barátom 1 évvel fiatalabb, ő még otthon lakik, így nem értem minek kéne anyukám engedélye.


Ilyen helyzetben szerintetek mit tegyek?


2016. dec. 25. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt nő vagy, nem vagy köteles senkinek se bemutatni semmit. Csak ezt közölni is tudni kellene.
2016. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

elég fura

mi a párommal szintén pár hónap után mutattuk be egymást a szüleinknek, viszont a szülők még nem találkoztam, szerintem majd eljegyzésnél ráér

2016. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a f...asz :D Engedélyt kérni a szülőtől úgy, hogy már nem is laktok együtt?

Egyik exemnek a szülei bemutatkoztak az én szüleimnek, szóval ez is ilyen futólagos volt csak. A többinek nem ismerték, de nem direkt, egyszerűen csak nem volt közös program.

Szerintem gyökér az apja már bocs... Aludjatok inkább nálatok ha azt hiszik náluk hogy 15 éves vagy...

2016. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de nagyon gáz a srác apja...


Most attól fél, hogy megrontod a kicsi fiát vagy mi?

Én nem aludnék ott náluk, menjen hozzád a barátod és kész.

Meg ne, hogy más, egy vadidegen döntsön, hogy mikor lássa anyukádat. Te érzed, hogy mikor jött egy a bemutatás.

2016. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi szuleink az eskuvon talalkoztak eloszor. Lehet eu se normalis de az 1 honap tuti abnormalis
2016. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai. Egyébként nem is lenne ezzel baj, hogy találkozzanak, de így, hogy kb. kötelező....ez nagyon gáz. Baromira ráérne még.
2016. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!