Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem élvezem a párommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a párommal a szexet mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani ezzel,de kicsi a farka. Amikor szexelünk semmit nem érzek. Az exemmel jó volt,mindig volt hüvelyi orgazmusom is. Nagyon rossz ez nekem mert amúgy egy rendes ember. De a szex annyira rossz,hogy már legszívesebben szólnék,hogy hagyja abba.
2016. dec. 25. 14:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%
Ha kevés akkor kevés. Neked olyan nagy gondot jelent ez,hogy ide írsz? Senki nem fogja neki megnöveszteni. Hagyd el még időben,míg nem okozol neki nagy fájdalmat. S lehetőleg ne azzal hogy rövid neki,mert lehet egy életre tönkre vágod , pedig lehet átlagos csak neked kicsi. Kb mekkora az a kicsi?
2016. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
17/4,5cm rel ki tudnálak segíteni,amúgy csatlakozom az előttem szólóhoz.
2016. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 18 hosszú és 6 centi széles, az elég lenne? :D
2016. dec. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%

kézzel/szájjal se tud mit kezdeni?


amúgy ha TÉNYLEG MINDENT megpróbáltatok, és nem megy, akkor szakíts vele. azelőtt ne. pláne ne olyan szöveggel hogy kicsi neki...

2016. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%
Csak a férfi hibája lehet... az meg sem fordul a fejedben, hogy te vagy túl tág? :D A nők ebbe soha nem gondolnak bele valamiért...
2016. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
De akkor az lenne a baja, hogy nem vastag.
2016. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%

Jaj, tudom mirol beszélsz...nagyon megértelek.

Ugyanez volt az exemmel. Semmit nem ereztem. Nagyon gaz volt.

Azt probald ki, hogy magadnak simogatod kozben a csiklodat. Nekem ez nagyon bejott. Foleg ha terdelsz elotte, es hatulrol csinalja.

Ha szerencsed van, es nem extrem kicsi neki, a ket inger (farka +Te kezed) egyutt fantasztikus elmenyt tud okozni. Egyszerre huvelyi es csiklo orgazmust.

2016. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
71%

Mégis mekkora neki? 10 centi alatti? Mert ha mittudomén 12 neki akkor az jó kell hogy legyen azért. Nekem 17 centi körül van de olyan vastag hogy a gumi is alig megy rá és a barátnőm például egyáltalán nem érzi lovaglópózba. Misszionáriusba meg hajlamos szólni hogy fáj neki és óvatosabban. Ez mindenkinél más, KELL lennie olyan póznak hogy neked is jó legyen. Vagy tapsolni lehet a nunidba? Mert akkor ne a csávót hibáztasd, inkább vegyél magadnak pár gésa golyót és tornáztasd a hüvelyed.

Szerintem te már az elején mikor megláttad mekkora van neki totál kizártad az élvezetes szex lehetőségét tudatalatt. Meg kb bármit írunk ide úgy reagálsz rá mint aki már holnap szakítana akarna. Én nem akarom elhinni hogy nem lehet élvezni egy akkorával amikor sok lány már az ujjazástól is elmegy.

Nem szokott nyalni előtte? Szokott lenni előjáték, ráhangolódás? Írhatnál egy két kapaszkodót, már ha szeretnél egyáltalán együtt maradni a sráccal.

2016. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 kolosszus22 ***** válasza:
80%

Előttem írónak igaza van. Kicsit polgárpukkasztó kamukérdés szaga van a dolognak...

Mindenhova rövid, lemondó "nem lehet megoldani, szar az egész" jellegű negatív válaszokat írsz, leírod az egészet. Kb. felesleges volt feltenned a kérdést is akkor.

2016. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha nem jo, szakits.
2016. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!