Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell határozott nem-et...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell határozott nem-et mondani egy nőnek, aki mindig többet akar, de keveset ad?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolat elején, amikor még elfogadod, hogy a múltja miatt olyan, amilyen..

2014. dec. 19. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Őszintén. Ne kertelj, mert a "túl jó vagy hozzám" és társai sértésnek minősülnek, legalábbis az én szememben.


"Figyelj, tetszel, mint nő, ezért is reménykedtem, hogy köztünk kialakulhat egy jó kapcsolat, azonban azt veszem észre, hogy túl sokat akarsz, de túl keveset teszel bele a kapcsolatba. Sokszor úgy érzem, hogy én jóval többet beleadok, mint te. Tudom, min mentél keresztül, és el is fogadom a múltad, viszont éveken keresztül nem szeretnék egy boldogtalan kapcsolatban élni, amit a hiányérzet kísér végig."


19/L

2014. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Felszorítod a nyelvedet a szájpadlásodra, ezzel ki tudsz ejteni egy szép N hangot. Utánateszed még, hogy em, és kész is van.

Nem tudnád esetleg részletesen leírni, hogy mi a bánatra vársz választ?

2014. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, ez segíthet:

[link]

2014. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

először a kettesnek reagálnék :) eddig azt hiszem, bár nem vagyok biztos ... :D ELJUTOTTAM :D


kedves hármas, köszi, Britföldi lakos vagyok, hasznos lesz :)

2014. dec. 19. 22:26
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1#:


Ebben a kijelentésben már benne lakozik hogy :

nem vagyok boldog veled, hiányérzetem van, nem adsz bele eleget.


Kedves 19/L, hidd el nekem 100-ból 99 lány vagy nő ettől a bűvös szótól egyből kidob egy férfit:hiányérzet.


HA egy FÉRFI kimond egy olyat, hogy hé VALAMI NEM OK, dolgozzunk együtt rajta, akkor a nő menekül... menekül...de úgy eltűnik,mint a kámfor. Ilyet nem lehet nektek mondani. Így vagytok "beprogrammozva". Ha elégedetlen a pasi, v valami fáj neki, akkor zűrös, kidobjuk.



Vagy én látom rosszul, és ezért van ki*aszott megfelelési kényszerem, amivel aztán bevonzom ezt a 99%-ot ? :( :(

2014. dec. 19. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
1. vagyok. Nem pont az a lényeg, hogy határozott legyen az a nem? Meg hogy elküldd?
2014. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kedves egyes :) IGen, arra gondolok, hogy egy kapcsolatban formáljuk egymást.


Nem hiszem, hogy az a megoldás, hogy az elejénél elküldjünk valakit, de értelek. Teljesen.


Nem tudom, az az igazság, hogy egy hisztrionikus projektív 28 éves értelmes, de érzelmileg analfabéta, borderline-nárcisztikus kapcsolaton vagyok "túl". Egy évig tartott. Nem akarok róla többet mesélni, de a végén elhiszem, hogy én voltam durva,... valójában puha, naiv kisp*cs voltam.


És most ez összezavart, másrészt meg az utóbbi két évben három lány bánt velem mocskosul, amit nem rdemeltem meg. Egy erőteljesn nimfo, egy éretlen skizoid, és csak adott a sors egy nárcisztikus-borderlinet, aki tényleg pszichotikus.


Régen, amíg otthon éltem magyarban teljesen ép, egészséges és fair kapcsolataim voltak. Arra jöttem rá, hogy kiléptem az értelmi szintem világából az emigrációval, és simán.... ahogy megadta az élet, hogy minden rendben lett velem, lenyugodtam, megnyiltam, erre hárman tapadtak rám, talán mert túl sokat toleráltam.


Mert egyébként full egyedül élek egy kisfaluban. (és ugye az egyedüllét érzete károsan növeli a kompromisszumkészségemet... talán).


19F/L vagy 40 vagy 50 mindegy. Egész érdekes, hogy ha naiv vagy és pozitív rád telepszenek. Ha zárkózott vagy meg tök nehéz bárkit találni. Ez a sztori:)

2014. dec. 20. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!