Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én várok el túl sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én várok el túl sokat szexuálisan? (lentebb kifejtve)

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán találkozunk a párommal 2-3 hetente, legjobb esetben is heti 1x és akkor sincs semmi (régebben napi szinten talákoztunk akkor legalább 2-3 naponta volt valami). Ez engem eléggé frusztrál mivel azért vannak igényeim (nem, nem reggeltől estig az ágyban a hét minden napján) és kicsit (már a legnagyobb tisztelettel is) de kur vára unom mikor azt mondja hogy van kezem oldjam meg magamnak mivel attól nem hogy jobb lesz hanem csak még jobban kívánom őt.


Nem fogom megcsalni (előbb lógnék a kötélen) de azért eléggé frusztrál hogy nem hogy csak szex nincs de még nem is találkozunk rendszeresen... Sajnos 5 órányi utazásra lakunk egymástól ami mind anyagilag mind időben elég sok lenne. Kb 1 hónap múlva tudunk újra napi szinten találkozni és ezt elég soknak érzem. Mit tanácsoltok?



2016. dec. 26. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyértelmű, hogy ez a kapcsolat halálra van ítélve. Ne is vesztegessétek egymás idejét.
2016. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

#1


Eccerű megódás eccerű embereknek...

2016. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van kezed,oldd meg magadnak? Oo What?

Ez azért gáz hozzá állás, főleg, ha nincs elvileg a talik rikaságán kivül probléma.

Figyelj, A.verzió szakítás...

B. Szépen lemész hozzá s megkérded: Mari/Sanyi (nem tudom,h a fiú vagy lány vagy-e), mikor szeretkeztünk utóljára? Régen milyen gyakran? Miért nem kívánsz már? Majd elmondod, hogy te most is kívánod és őt, nem a kezed.. S neked ez így nagyon kellemetlen, találjunk ki/ csináljunk valamit...

Ha vevő rá,király, ha nem el, döntsd, hogy kaparod tovább a falat vagy...

25N

2016. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Kuka a csavo / csaj.
2016. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Ketes! assziszed mer nekem nocatalanosomvan mar ecerü vok?
2016. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez igy nem kapcsolat és még tisztelet dincs ha ilyet mond szóval sok értelme nincs húzni az időt egy ilyennel
2016. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt élem meg még problémaként hogy nem igazán látom a tenni akarást. Ha találkozunk is az általában azért van mert valami dolga van a városomban és ez lesz a következő 1 hónapban is.


Megmondta hogy nem hajlandó 4-5 órát utazni azért hogy együtt lehessünk 1 napot. Én szívesen utazok 4-5 órát azért hogy együtt lehessünk de azért rosszul esett a fenti kijelentése.


Nekem is tanulnom kell keményen a vizsgákra, de heti 1 napot nyugodtszívvel rászánok a páromra...

2016. dec. 26. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

" nem hajlandó 4-5 órát utazni azért hogy együtt lehessünk 1 napot."

Ha nem, hát nem.... ne erőltesd, és ne gondold párodnak se.

2016. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sem lelkileg, sem testileg nem érdekled ha 2-3 hetente se képes felizgulni rád. Ez a kapcsolat haldoklik.
2016. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
támadd le este és kapd be a lompost
2017. jan. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!