Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves férfi vagyok és az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfi vagyok és az a problémám, hogy minden nőt megunok. Volt mindenféle kapcsolatom, de szexuálisan nem vonzanak a partnereim egy bizonyos idő után. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, szerettem a barátnőimet, őszintén, de idővel már bárki mást sokkal vonzóbbnak látok és ettől nem tudok szabadulni.

A szexben a fantáziámhoz menekülök, de csak ideig-óráig megoldás ez is.

Mi tudna segíteni??



2016. aug. 9. 15:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
37%

Nem szemtelenkedni akarok!

Öreg nő?

2016. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Nem értetlenkedni akarok, de kifejtenéd kicsit bővebben?
2016. aug. 9. 15:06
 3/39 anonim ***** válasza:

Olyannal kipróbálni aki még nem volt.

Mi a fantáziád?

2016. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Igazából semmit. Ilyen vagy, ezt nem lehet erőltetni. Én ugyan ez vagyok nőben. A jelenlegi párom úgytűnik kivétel, mert nagyon szeretem és élvezem a társaságát. Még most is szeretek fantáziálni ezt-azt ha látok egy vonzó férfit, de nem ér senki annyit hogy elveszítsem akit szeretek. Nagyon jól megvagyunk, szerintem minden jól működik. Egyszerűen benne marad néhány emberben a "vadász".
2016. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Nincs kivétel! Őt is megunod! Aki vadász az is marad.
2016. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el önismerettel foglalkozni. Ez a problémád belülről jön. Jó lenne megkeresni, hogy mi az oka ennek az egésznek, hogy miért történik az ami. És ezt csak önvizsgálattal tudod csak megoldani.


Ülj le szépen és kezdj el gondolkodni és megvizsgálni önmagadat! Csak ezt tudod tenni.


Most mondjam, hogy menj el egy pszichológushoz, de ő se fog sokkal többet mondani és tenni.


Magadban kell megkeresned, hogy mi a hiba!

2016. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

A fantáziám?

Inkább le sem írom. Nem olyasmi, amit egy jó ízlésű nő mosolyogva elfogadna.


Én is szeretem az aktuális partneremet. Egy nagyon jó ember és ha tudnátok, hogy az ágyban milyen odaadó... még a gumit is lenyelné és bárhova betehetem neki, soha nem mond nemet.

Egyszerűen másik húst, másik illatot, másik hangot, másik nedvet, másik érintést akarok, százat, ezret.

A különbséget akarom érezni köztük, ahogy szopnak, ahogy elélveznek, megfeszülnek.

Sőt, egyszerre kettő vagy akár három nőben akarok tobzódni :(


Nem tudok szabadulni a gondolattól és ez felemészt.

2016. aug. 9. 15:20
 8/39 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. A szerelemnek hívott kémiai reakciók hónapok után megszűnnek és ez a vége.
2016. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
En figyelnék arra hogy a láng tovább maradjon.
2016. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
Pl van akinek a szerelem még 31 év múlva sem mulik el mert annyira szereti a párját
2016. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!