Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha szexuálisan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szexuálisan nem vonzódom a páromhoz?

Figyelt kérdés

Lelkileg minden rendben. Majdnem. Többször vitatkozunk sztem a kelleténél,már 10 éve együtt vagyunk. Ő több szabadságra vágyik,mindig menne, én pedig otthonülős nő vagyok, szeretnék nyugalmat az életben..(25)

Eleinte a szex mondhatni rendben volt (első pár évben),de nem hagyott bennem mély nyomot, hogy most úristen milyen fergetes volt a szüzességem elvesztése..

Nem is használtunk óvszert,megszakítással "védekeztünk" (már erről nem tudna meggyőzni senki,h nem lehet így teherbe esni). Sokat ivott,minden hétvégén bulizott én meg egyedül voltam,nem voltak barátaim. Nem tudom mi az oka de már egy jó ideje iszonyodva fekszem le vele. Pedig nagyon jó pasi, jóképű meg kedves, amolyan nőies férfi.


Nem tudom hova tenni az egészet,évek óta elvagyunk,de igazán semmit nem élvezünk együtt,hiába megyünk el valahova. A gondolattól meg irtozok h belém élvezzen. Nem tudom miért van ez,miért érzem,vagy lehet-e tenni valamit ellene,merthát ugye a kapcsolatok javithatók. De egyszerűen nem akarok szexelni vele.

És rossznak érzem magam emiatt,h ő mindent megtesz értem,mindent meg tudunk pedig beszélni. Nincs erőm se h változtassak az életemen. Csak szenvedek a saját "nyomoromban"



2016. szept. 6. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

És így szeretnéd leélni a következő 45 évet!?

Ha nem, akkor szakítás következik.

2016. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet az hogy már nem szereted?csak kötödsz hozzá nem olyan megszokott kapcsolat felölled?
2016. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Ha soha nem volt fergeteges a szex, még a lángoló időszakban sem, akkor nem várj sokat 10 év után. Egyébként is 15 éves voltál, amikor összejöttetek. Az ember változik, pont abban a korban voltatok, hogy a személyiség gyökeresen megváltozhat.

Az sem segített a dolgon, hogy eltérő az életviteletek. Ő mindig menne, te otthon ülnél. Gondolom nem pozitív élmény az sem, hogy sokat ivott, bulizott. Ezek mind-mind lerakódnak az emberben és befolyásolják az intimitást. Leginkább a nőknél, mert náluk a szex még inkább lelki egyesülés is.


Ha nem tudtok változtatni, lépj ki, fiatal vagy még, hogy sok-sok évet együtt szenvedjetek le.

2016. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű a helyzeted. Ő volt az első férfi az életedben és már 10 éve vagytok együtt. A szerelem elmúlt, már csak emberileg kötődsz hozzá. Ha valóban szeretnéd, a szex sem jelentene gondot. Van olyan, hogy nem olyan a szex mint az első pár évben, de az, hogy irtózz tőle, az egyértelművé teszi, hogy már nem vonzódsz hozzá.

Akkor miért nem szakítasz vele? A válasz az, hogy megszoktad magad mellett és ahogy írtad is se kedved se erőd ebből kilépni. Megszoktad a kis életedet, és belegondolni is rossz, hogy ez fenekestül felfordul. Nem elég rossz az életed ahhoz, hogy elhagyd, de nem is elég jó, hogy élvezd.

Félsz a változástól és inkább panaszkodsz, mint hogy ezen változtass. Félsz, hogy 10 évet csak úgy kidobj az ablakon és előröl kezd.

Te is tudod, hogy semmi nem lesz olyan mint régen. Elmúlt a szerelem. A legjobb amit tehetsz, hogy szakítasz és keresel olyan férfit, akibe újra szerelmes lehetsz.

Nem megbántani akartalak, de nekem ez jön le. 26/f

2016. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Titeket szerintem már csak a megszokás tart össze, semmi más.
2016. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg váltani...Mert ennek ÍGY, semmi értelme nincs,és később csak egyre rosszabb lesz a helyzet...
2016. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
Ennek igy mi a jo ertelme van? Kimeld mar meg szerencsetlent sajat magadtol es hagyd hadd keressen valakit, aki konkretan nem lekopnivalo senkinek nezi. Undorito vagy, kerdezo.
2016. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit első hat válaszoló írt, helyes. Azt nem is ragoznám. Az viszont nagy kérdőjel bennem, hogy milyen pasi az, vagy mennyire figyel oda rád, aki nem veszi észre, ha jó ideje iszonyodva fekszel le vele?
2016. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Valasz Miguelnek-

Olyan pasi, mint az osszes tobbi, aki csak megszokasbol van a novel, mert addig se kell a p@nat hajtani, ott van haznal, es meg foz is rad. A ferfiak tobbsege eleg kenyelmes tud lenni. De mindegy.

En csak csatlakozni tudok az elottem szolokhoz. Jobb, ha most valtasz, amig meg tudsz, es eselyt adsz magatoknak a boldogsagra, mint leelsz egy eletet orom nelkul.

A szex az fontos! 34N

2016. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es te biztos erre a kérdésre válaszoltál? Mert szerintem nem ezért nyugodtan figyelmen lehet hagyni.


Valóban az lenne a helyes döntés, ha kilépnel ebből a kapcsolatból és adnal esélyt magadnak és neki is a boldogságra, mert már nem vagy szerelmes az biztos és 25 évesen nem szabadna így élned.

Lépj ki ebből.

2016. okt. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!