Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, az nektek undorító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az nektek undorító ha egy fiú sokszor hangosan fingik előttetek afféle tréfa szándékból?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 10:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Undorító, neveletlen, gyerekes, éretlen. Soroljam még? :)
2016. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolnám, hogy elég sekélyes a humora a pasinak, ha a fingást tartja a legjobb tréfának.
2016. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Az exem csinálta mindig ezt... Undorító.
2016. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Komoly gondok vannak a neveltetéseddel, ha neked ezt meg kell kérdezni.

Mondjuk anyukád mit szól hozzá, ha az orra alá fingasz, és közlöd, hogy csak vicceltél? Nevetgél egy jót, vagy kapsz egy fülest? Kíváncsi lennék rá...

2016. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem undorító, de nekem sincs túl kifinomult humorom.
2016. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Valamiért néhány ferfi roppant szórakoztatónak tartja az altesti humort. Nekem utoljára 5 évesen volt vicces. Szóval szerintem ne nagyon erőltesd.:D
2016. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Sokszor nem tudná megtenni, mert az első ilyen primitív viccelődésnél elküldeném a francba.. 5 éves korig elmegy ez a viselkedés (bár már akkor is necces), afelett nem.
2016. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Számomra is visszataszító...

Én sem csinálok ilyesmit, férfitól is ezt várom el.

Lehet, hogy sótlan vagyok, de nekem nem vicces sajnos :(

2016. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Tréfa? lmao mindig mondtam, hogy a pasiknak pocsék humorérzékük van. Mi a következő? Poénből az étkező asztalra szarik?
2016. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt elviselen ha fingik. Elofordul. Probalkozzon nem az orrom ala intezni, de ha kicsuszik, nem hisztizek. Viszont ha ebben vki viccet lat, direkt csinalja, az kiakaszt.
2016. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!