Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így reagáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így reagáltam le az esetet?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem össze a barátommal,egy 3 szobás panelba.Két szoba között (a mi szobánk és a vendég vagy nem tudom,hogy milyen szobának nevezzem) van egy falba épített szekrény ami összenyílik.Egyik este a barátom elment a haverjaival bulizni,én lefeküdtem aludni.Nem ébredtem fel arra,hogy hazajött csak egyszer csak annyit hallottam,hogy valami zaj jön a szekrényből,nagy nehezen rávettem magam,hogy megnézzem mi van ott mire egy kéz nyúlt ki onnan!Teljesen pánikba estem,sikítottam,sírtam előjött az asztmám is.Ő csak megviccelni szeretett volna,de ezt azért nem tudom "értékelni",mert tudja rólam,hogy mennyire félős vagyok.Iszonyatosan lecsesztem és most nagyon összevesztünk.Szerintetek én csináltam nagy ügyet a dologból?22/L

2013. okt. 20. 01:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Te csináltál belőle nagy ügyet. Egy ártatlan tréfa volt csak, amiatt nem kell összeveszni.
2013. okt. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

a barátodnak elnézést kellett volna kérnie

te jól reagáltál rá

2013. okt. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Te csináltál nagy ügyet a dologból. A barátod szimplán normális, szociális, érett ember módjára viselkedett. Az ilyen jellegű játékok egy egészséges személyiségnek részét kell, hogy képezzék, ha jó helyen kezeli az ember. Amikor kettesben vagytok akkor teljesen okés a dolog.


Természetesen amúgy érthető a reakciód, megijedtél, stb. Jogos, hogy kiakadtál. Szerintem beszéljétek meg és jussatok arra, hogy mindketten sajnáljátok a dolgot. Ez az egyetlen igazságos megoldás.

2013. okt. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Ő is hülye volt, meg Te is túlreagáltad. Ha tudja, hogy asztmás vagy, nem kellene ilyenekkel szórakoznia, Neked meg nem kellene egy vicc miatt ennyire felkapnod a vizet.
2013. okt. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kért nem arról van szó,igazából csak az bánt,hogy tudja mennyire f*sos vagyok.Egy-egy horror film után van olyan,hogy napokig nem bírok normálisan aludni,ennek ellenére mégis megcsinálta ezt velem.Tisztában vagyok vele,hogy az én "gyerekkori traumám"ról ő nem tehet,és hogy én is túlreagáltam a dolgot.Hogyan engeszteljem ki?
2013. okt. 20. 01:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Elmondhatod neki, hogy téged az bánt, hogy mennyire félős vagy. Biztosan megérti.
2013. okt. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Legelőbb beszéljétek meg a dolgot normális hangnemben, nyugodtan. Ha megvolt, jöhet a békülős szex.:)
2013. okt. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagáltad túl. Hiszen tudta milyen vagy.

Én is félős vagyok és utálom ha este mégis ijesztget a párom. Csinálja ezt a haverjaival, nekem olyan pasi kell aki megvéd és biztonságban érzem magam vele, nem olyan akitől agyonstresszelem az éjszakát a számára poénkodás miatt. Nem fer az olyan válaszírók véleménye akik nem félősek, mert nekik ez csak játék.


Ha lazán kezelnéd a dolgokat, nem lennél ijedős, félős, akkor igaz lenne h ez belefér egy kapcsolatba mert ez játék, de akkor nem is reagáltál volna így.


Persze ez nem ok a szakításra :D (nem is írtad hogy az lenne), csak lehetne kicsit figyelmesebb is.

2013. okt. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok félős, de ez akkor is gonosz volt. :D


Én volt már, hogy megütöttem exemet, amiért nagyon rám ijesztett, és nem tudtam mi az/ki az, és mivel jártunk mindketten küzdősportra, lendületből orrba vágtam.


Hát utána nem ijesztgetett. :D Persze sajnáltam, de én egyből ütök, ha ilyen van, fogalmam sincs mi az, és az tűnik olyankor célszerűnek.


Úgyhogy lehet a te reakciód még jobb is. :D

2013. okt. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. okt. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!