Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan hisztizik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan hisztizik, normalális ez?

Figyelt kérdés

Ma azért, hogy dolgozik és utána rögtön jön hozzám, nincs ideje semmire, vagyis magra, tudom, hogy szeret, én is nagyon szeretem, de állandóan hisztizik, engem nem érdekel, hogy hisztis, mert elfogadom így, de félek, hogy elveszítem majd, mert egy alkalommal majd kirug.

Nincs megelégedve az életével, nem elég a fizetése, nem elég neki semmi.

Mit tegyek? Szeretnék valtoztatni, hogy neki is jobb élete legyen.


2010. máj. 3. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

a barátod elégedetlen az egy dolog, de akkor tegyen azért, hogy jobb legyen, most végig fogja siránkozni az életét??

ez nagyon nem férfias viselkedés!!

és még te félsz, hogy kirúg???inkább neki kéne attól tartania, hogy egyszercsak, miután már nem dúl annyira a szerelem, Te fogod lapátra tenni..

mit tegyél?beszélgess vele ezekről a dolgokról, vagy olyan ról pl, hogy ketten együtt, hogy tudnátok jobbá tenni az életeteket...

2010. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja a lové hiánya tönkre tud tenni egy kapcsolatot
2010. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, megbeszáltük, hogy elmegyünk az országból, de most még nem lehet, hátra van 2 évem az egyetemről, addig nem szeretnék elmenni, mást mit tegyek?
2010. máj. 3. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Tipikus ugyanolyan mint egyik ismerősöm...egyfolytában zsörtölődik hogy igy nem jó ez hogy igy nem jó az sose jó neki semmi...nem lehet ez ellen mit tenni ilyen és kész
2010. máj. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos kicsi a farka
2010. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat siránkozik, akkor idôvel úgyis megunod a dolgot. Szerintem ha legközelebb nyüszít, küldd haza és mondd meg, hogy folytassa a tükör elôtt :)
2010. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én volt pasim is hisztizett és ez megmérgezte a kapcsolatunkat..de ha tényleg annyira szeretitek egymást, akkor beszéljétek meg, mert megéri megmenteni a kapcsolatot. Egyetértek azzal, hogy a barátodnak kellene attól félni, hogy egyszer csak eleged lesz az örökös hisztijéből..próbáld pozitív életszemléletre "szoktatni"!remélem, hogy rendbe jönnek a dolgok.
2010. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jé.

most én ugyanebben vagyok

a pasim annyit zsörtölődik, ráadásul mindent rajtam vezet le, újabban akármit mondok, csak húzza a száját, semmi nem jó neki, és én ott tartok ma, hogy azt hiszem, hogy ez a srác nem szerelmes belém.

mert rajtam ha a világ problémája lenne, akkor is felragyognék, ha meglátom a párom, meg nem akarnám, hogy engem megutáljon

2010. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!