Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak hisztizik vagy kihűlt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Párommal több mint 1 éve vunk 1ütt, nagyon szeretem, ő is ezt mondja h imád. De van nála néha az az érzése, h semmihez nincs kedve az ég atta világon, csak bámulni ki a fejéből. És ilyenkor ugye nem akar velem lenni, ami rossz, mert nagyon hiányzik, szeretem. Sőt csütörtök éjszaka felhívott h jobb lenne 1 szünet. Nem értettem, és elmondta h van pár dolgom amit nem bír tovább. Rosszul esett nagyon. De aztán csak megbeszéltük még éjszaka, nem kéne hozzá annyira alkalmazkodnom, hát igen, a jóból is megárt a sok. De nem tudtuk azt mondani h legyen vége, szeretjük 1mást. Csak pénteken is találkoztunk volna de nem, ma is de nem, és eddig mindig megvolt a heti 2x találkozás, és nagyon hiányzik. És elmondta h nem miattam, de nincs kedve semmihez, meg szeret, és h fogadjam el, nem akar elveszteni. Miért lehet ez szerintetek? Régebben is volt ilyen, mértlehet? Hiszti v un?
2010. aug. 14. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiszti. Az én barátom is szokta ezt csinálni, van amikor kijön rajta ez a viselkedés, de aztán elmúlik ~
2010. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen nála is el szokott múlni idővel. Nálatok mennyi idő míg elmúlik? Csak ne hiányozna ennyire. Ilyenkor csak ül a számítógép előtt és idegesíti minden, ezért nem akar velem lenni, mert azt mondja tuti h összevesznénk, elveszteni meg nem akar. Akkor örülök h csak hiszti, bár ez se kéne
2010. aug. 14. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Változó hogy mikor meddig tart, nála általában valami más szokta okozni ezt (pl most összeveszett az anyjával....)

Én ilyenkor meg sem próbálok a kedvében járni vagy bármit is tenni érte, tudom, hogy idővel elmúlik, utána többnyire bocsánatot kér és ennyi. Várni kell, és nem megsértődni, ez a lényeg, ennyit tudok tanácsolni.

2010. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen a nem megsértődést már tudom. Köszi a segítséget. Igen nála is vszínű, mert nem vunk olyan helyzetbe h 1ütt lakjunk pedig mind2őnknek jólenne, ez bántja sztem, ajj pasik... Köszi:)
2010. aug. 14. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm ugyanez, nálunk az volt a baj hogy sokat együtt voltunk :)
2010. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik amire gondoltam. De heti 2 1üttalvás is sok? Mert ha ő nem akar velem lenni, nem szokott, szval akkor tényleg azt szeretné h vele legyek, tudom. És ti mennyit voltatok 1ütt h sok volt?
2010. aug. 14. 16:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Na de igen, ő lány, azért más ha fiú lenne, vszínű h megmondaná h sok. És mennyit voltatok 1ütt h sok volt?
2010. aug. 14. 16:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs 2x írtam
2010. aug. 14. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!