Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a rosszabb, olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb, olyan kapcsolatban élni, ahol nem szereted már a párod, de a párod téged igen, vagy fordítva. Te szereted a párod, ő viszont nem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó....

Az ilyenből minél hamarabb ki kell lépni.

2016. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő szörnyű, ezért kell lépni ilyenkor.
2016. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az általad felvázolt szituáció csak arra világít rá, éppen kinek rossz, nem arra, hogy kinek rosszabb. :D
2016. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rosszabb, ha minden nap eléd rakják a legfinomabb kaját, de te nem ehetsz belőle, csak egy üvegen keresztül nézheted. Vagy ha olyat tesznek az asztalra, amit ki nem állhatsz, de mindig újra meg újra meg kell enned?
2016. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azt hiszem jobban szenvednék, ha engem nem szeretne de én őt igen
2016. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a rosszabb, ha én szerelmes vagyok, de a párom nem az. Mert csak, én ilyen önző disznó vagyok.
2016. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az előzőt" volt szerencsém átélni " , minél előbb ki kell lépni. A második, egy fokkal jobb, de abból is mihamarabb ki szabadulni kell.
2016. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aikiboxer ***** válasza:
47%
Az a baj, hogy nagyon nehéz felismerni azt, ha már nem szeretsz valakit, mivel (1) a legtöbbször ez nem fekete-fehér (2) nehéz megkülönböztetni a szerelmet és a kötődést (3) a szerelem úgyis elmúlik minden kapcsolatban.
2017. jan. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha én jobban szeretném a màdikat de ő nem igazàn akkor abba belebetegednék lelkileg és valószinű szakitanék ha engem szeretne a màsik jobban azt még ugy eltudnàm hosszabb ideig viselni belekényelmesednék a helyzetbe de annyibol rossz lenne hogy mindíg màs pasirol àlmidoznék és ezt a màsik is észre venné a viselkedésemből és abbol is szakitas lenne a vége !Szar érzés hogy itt van aki szeret de én nem szeretem jobban és ez is fájna csak kicsit màsképpen!
2017. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretném a màsikat*
2017. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!