Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettesben szeretném tölteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettesben szeretném tölteni a szilvesztert, de ő nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval én 28 éves nő vagyok, ő 38 éves férfi. Majdnem három éve együtt vagyunk, és mindig is vita volt köztünk arról, hogy pl ő minden hétvégén haverokkal akar inni, én meg nem vágyom rá. De mostanában talán kicsit jobb a helyzet. Nem jár el annyit.

Karácsonykor 24-én a haverjai csináltak egy házibulit, ahova úgy volt hogy megyünk, de én azt hittem, hogy mondjuk hétkor kezdődik és akkor el tudunk jönni olyan 12-1 körül. De kiderült hogy csak 10kor kezdődik, és mi meg másnapra hivatalosak voltunk a szüleimhez, ami évente egyszer van, és nekem nagyon fontos volt. Még karácsony előtt megbeszéltük hogy karácsonykor akkor elmegyünk ebbe a buliba, és a szilvesztert ketten töltjük. De én akkor még nem tudtam, hogy ez a buli 10kor kezdődik... És tudom milyen a barátom, nem jött volna el 12-1kor, hanem ottmaradt volna ötig, és reggel meg olyan lett volna mint a mosott sz*r, és nem akartam, hogy így legyen ott a szüleimnél, ezért mondtam neki hogy nekem fontos a másnap, nem szeretném ha rosszul nézne ki. De nem azt mondtam, hogy ne menjen el. Erre "megsértődött" és nem ment el.

Én már amióta az eszemet tudom, arra vágytam, hogy a párommal tölthessem egyszer a szilvesztert. Most beszéltünk róla, hogy mi lesz holnap, és akkor mondta, hogy hát itt lesz buli, ott lesz, én meg mondtam hogy szeretném ha kettesben lennénk.

De érzem hogy ebből nem lesz semmi, mert muszáj lesz elmenni valahova. Nem is olyan buli lesz, csak itt nem messze, de neki mindenképp mennie kell valahova. KÉt hete még azt mondta, hogy neki nem is számít a szilveszter, meg kötelező bulizás meg ilyenek...

Erre most meg ez van, és tuti holnap veszekedés lesz belőle, mert én nekem semmi kedvem elmenni sehova, én már kinőttem a bulizásból, csak vele szeretném tölteni. Mit tegyek? nyeljem le a békát és menjek el vele megint? mikor én nem ezt szeretném?


2016. dec. 30. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, ez nem egy párkapcsolat, csak úgy össze fújt benneteket a szél.
2016. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

"pl ő minden hétvégén haverokkal akar inni"


Értem,holnap szombat.

Vagy az nem hétvége?

Most szombatra esik Szilveszter,na bumm.

Nem tudhatta előre,ahogyan te sem,mikor az alkuba belementél.

2016. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a szombat a lényeg :D ha kedd lenne, akkor is ugyanez lenne...
2016. dec. 30. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Hát röhej.. másnak meg nőhiánya van, de lehet évek óta egyedül van. s csak is az ilyen gyökér palik miatt nincsennek szabad nők már bocs
2016. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg megéri amitt vitába kezdeni, hogy szilveszterkor mikor a legtöbb ember bulizik ő is bulizni szeretne?
2016. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!