Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotokkal már csak max 2hónapot tölthettek együtt, aztán elszakit benneteket egymástól a sors, tálan örökre. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mit tennétek ha megtudnátok hogy már csak max 2hónapott tölthettek együtt a párotokkal/szerelmetekkel?


kb egy hete tudtam meg(én 20), hogy a fiúm (24) max. 2hónap múlva vissza kell hogy menjen az országba, Libanonba, ahonnan jött.


lehet soha többé nem fogjuk látni egymást.nem tudunk minden nap találkozni, de minden másnap. és ezt az idöt ki szeretném használni. megszeretnék tenni mindent, hogy a következö két hónapban úgy érezze magát mintha álmodna, s aztán ha sors elszakit bennünket egymástól, akkor szép emlékei maradjon rólam.


habár ö azt mondta, hogy már most is nagyon boldog amikor velem van. nem tud semmi rosszra gondolni, elszállnak a gondjai. de viszont Libanonban van a családja (szülei,testvérei) akit már 5éve nem látott.


ti mit tennétek? mivel tennétek boldoggá a párotokat?

ötlet?


2010. máj. 3. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
lefeküdnék vele
2010. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Menny vele...

Más 5letem nincs. :S

2010. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Muszáj mennie? Nem mehetsz vele? AZ a baj, minél több szép dolgot fogtok még átélni, annál nehezebb lesz a különválás. VAlahogy meg kell oldanod. Nehéz ügy. Nagyon nehéz. Mármint a boldoggá tevés nem, de hogy azátn, hogy bírjátok ki, az nagyon...
2010. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

az a bibi,hogy alig 2honapja vagyunk együtt,ismerjük egymást.de nagyon megszerettük egymást. úgy érezzük megtaláltuk a nagy szerelmet. de 2hónap után rögtön vele menni? gondolkodtam már rajta. de valahogy bizonytalan vagyok.

azt ajánlották neki h olyan 3-6honap mulva probalja meg ujra, hogy vissza jöjjön Auszriába, de nem nagy esély van rá hogy akkor vissza engedik.

2010. máj. 3. 20:50
 5/19 anonim ***** válasza:

Menj vele,szerintem.Próbáld meg,ha szereted ne engedd csak úgy el.Vagy menj vele,vagy pedig valahogy oldjátok meg a találkákat.Egy próbát megér,ha nem tetszik még hazajöhetsz



22F

2010. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
még csak az utlevelére vár, és aztán rögtön aznap vissza kell hogy menjen. mindent megteszünk hogy maradjon. megyünk rendszeressen tanácsadóhoz, de azt mondták hogy ne nagyon reménykedjünk, de megtesznek minden tölük telhetöt.
2010. máj. 3. 20:52
 7/19 A kérdező kommentje:
Libanon nem itt van a szomszéd városban, hogy csak úgy lehetne találkozni. nehezen lehetne megoldani a talikat. már volt arról szó, hogy szeptemberben megyek hozzá, ha addig nem sikerül neki vissza jönni, de valahogy még kételkedek, a nyelv meg a kúltúra miatt.
2010. máj. 3. 20:55
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem probalj lemondani rola sok hal a tengerbe. Elejen tuti fajni fog meg nehez lessz de biztos vagyok benne hogy talalsz masik part magadnak. Nem eri meg nyugatot otthagyni Libanonert akarhogy is szereted. Közel keleti orszagokba ugy elnyomjak a nöket hogy levegöt nem vehetnel engedej nelkul.
2010. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
már én is gondolkodtam rajta. de valahogy nehéz. minden szupi a kapcsinkba. meg azért még itt van az az ici pici remény hogy maradhat. hogy pl mi lesz ha mégis maradhat, mert arra gondoltam hogy össze kell tartani jóban-rosszban. s most nem hagyhatom cserben.
2010. máj. 3. 21:05
 10/19 anonim ***** válasza:
Ausztira? És MO-n nem maradhatna?
2010. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!