Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te megharagudtál volna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megharagudtál volna ha Avonos termékmintákat kaptál volna pasidtól karácsonyra?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
**Nagy Sóhaj**
2016. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Magamra haragudnék, hogy miként kerültem össze egy ilyen fillárb_szóval?

Legalább hozzátehetett volna egy utazási szórólapot is.... :D

2016. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Mivel sokkal minőségibb cuccokat használok, olyan lenne, mintha lenne itthon wellington bélszín, ő meg hozna haza ilyen kis teszkós kóstoló falatkákat.
2016. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

hát nem esett volna jól, az tuti.

valakitől kapta, mert ő gondolom nem tanácsadónő...

tehát konkrétan 0 forintot költött az ajándékodra.

viszont felmerül a kérdés, hogy esetleg komoly anyagi gondjai vannak-e?

ha igen, egy beszélgetést megér a dolog.

ha nem, akkor viszont el kell gondolkozni, hogy hová tart a kapcsolat.

persze az is lényeges, hogy 1 hónapja vagy 5 éve vagytok-e együtt.

2016. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

nem tudom megharagudnék-e, elvégre nem várok el nem tudom milyen ajándékot. ez csak egy plusz, örülhetek ha ad, de reklamálni nem tudom lenne-e jogom.

az viszont biztos, hogy megjegyeztem volna, hogy milyen szar ajándék, és jobb lett volna ha inkább nem is ad. azért mégiscsak rosszul esne, hogy ennyire nem érdekeltem, nem foglalkozott vele, azt hitte ez majd jó lesz?, ennyire nem ismer.

a körítést nem ismerem. ha máskor is ilyeneket csinálna, egy fillért nem akarna rám költeni soha, tehát nem egyszeri eset lenne ez, akkor szakítanék, mert nekem nem szimpatikus hozzáállás.

2016. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Igen, mivel az igen durva ekcémám miatt csak biotermékeket használok, minden mástól rögtön kipattogok. Csak azért haragudnék meg, mert ezt illene tudnia, másért nem.
2016. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Igen, mert megbeszéltük, hogy meghagyjuk az ajándékozást a hülyéknek :)
2016. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Én is vagyok néha teljesen leheleten pénzügyi helyzetekben, de vagy megoldanám valahogy mégis, hogy valami nem drága, de személyes ajándékot vegyek, vagy hát csinálnék valamit... ez olyan lerázós: "jó az úgy" jellegű szar viselkedés.
2016. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Természetesen meg!

Ennél tényleg jobb az is, ha nem ad semmit.

Azt a dumát meg ugorjuk, hogy a karácsony nem az ajándékról szól meg mindennek "illik" örülni. Lassan ott tartunk, ha kap a csaj egy adag kutyagumit, azt is hálásan köszönje meg, mert legalább gondolt rá?

Még mit nem!


Igenis tessék legalább egy évben egyszer ennyi erőfeszítést tenni, hogy örömet szerezzen annak, akit szeret!

2016. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Hatalmas csalódás lett volna, az biztos. Inkább valami apróság, de személyes, - szívből jövő legyen/ esetleg közös program.
2016. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!