Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te megharagudtál volna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megharagudtál volna ha Avonos termékmintákat kaptál volna pasidtól karácsonyra?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%

Én arra is azt mondanám ,hogy ezt se kellett volna, mert én sem vettem neki semmit :DBár lehet ő meg azt mondaná, hát ő se VETTE :)


A szeretetet nem ajándék mértéken mérik és a karácsony nem erről szól.


Tényleg jobb azoknak akik tolták észvesztve a sokszázezres kanyartévét hazafelé 4 év hitelre csak hogy elkápráztassák a nagyérdeműt? Azok fognak szétmenni leghamarabb,mert csakis a külsőségeknek élnek.

2016. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Tehát vagy szeret és nem vesz semmi hasznosat vagy drágát vesz, de szar pár vagytok?
2016. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

11: Még jó, hogy nem csak ez a két véglet létezik.


Én nem értem, hogy mi egyeseknek ekkora probléma abban, hogy évente egyszer meglepje a másikat valami aprósággal?


Értem én, hogy a szerelem nem a pénzről szól, nem az ajándékról szól, de azért ennyire átesni a ló túloldalára, hogy egyesek 5 alatt nem képesek 5 forintot áldozni a szerelmükre...

Nekem pont ők azok, akinek a pénz (és a zsugoriság) a legfontosabb.

2016. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

"A szeretetet nem ajándék mértéken mérik és a karácsony nem erről szól."

senki se mondta, hogy ebben mérnék a szeretetet.

ha megegyeznek előre, hogy adnak egymásnak ajándékot, és az egyik csak ilyen béna termékmintát ad, miközben a másik valami személyes, jó ajándékot ad, akkor érthető, hogy ez nem tetszik neki.

az rendben van ha megbeszélik hogy adnak egymásnak valami ajándékot, kb ugyanolyan értékben.

az is rendben van, ha megegyeznek hogy nem adnak egymásnak ajándékot. ezt mindenki eldönti a saját érzése alapján, vagy hogy mi volt a szokás náluk otthon, mit szokott meg.

szerintem ebben a két esetben nem jobb egyik sem a másiknál, bár akik ezt hozzák fel, hogy nem ajándékozásról szól, általában jobbnak gondolják magukat, mint azok akik ajándékoznak.

én szoktam ajándékot adni a barátomnak, ő is nekem. egyikünk sem lát semmi rosszat benne, mert nem kötelességből vesszük. egyszerűen jó adni a másiknak valamit amire vágyik és örül neki. év közben is szoktunk adni egymásnak, ha meglátunk valamit.

az az egyedüli eset, ami rossznak mondható, amikor valaki azt várja el, hogy kapjon egy autót, vagy 100ezres iphonet, de ha 80ezreset kap akkor sír a fa alatt. de ezek extrém esetek. egyáltalán nem ez a jellemző. ezért a kérdésre ezt ráhúzni hülyeség lenne, mert ő csak egy ingyenes termékmintánál akart jobb ajándékot...

2016. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
11%
Jó, akkor a kérdező mit vett a pasijának és milyen értékben? Mert azt nem írta. Én feltételezem nagy semmit,de azért kevesli a termékmintát,mert neki több jár. Persze ez is csak egy találgatás.
2016. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Elég gáz egy doboz raffaello ok a jelzés értéke miatt. De ingyenes termékminta? A vicc kategória...
2016. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
70%
Ja meg annyi hogy mamam regen oriflame-ezett es mikor kislany korunkban a sminkekkel jatszottunk na akkor kaptunk tole ilyeneket...
2016. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!