Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dead626 kérdése:

Mit csinaljak a baratnommel?

Figyelt kérdés
kb 1 honapja nagyon reszeg voltam es csunya dolgokat mondtam neki amikre nemis emlekszem mert az egesz este kiesett akkor aztmondta tartsunk szunetet 1 honapja szunetelunk veszekedtunk eppen a mi nap es kicsuszott a szajan hogy lekapta ot egy masik fiu de nemakarta elmondani nekem ezt mert "nemakarok fajdalmat okozni" ezt mondta es hogy elmiutan lekapta egybol elis ment es megbanta de ma talalkoztunk mekiben elment wc re es otthagyta a telefonjat en meg beleneztem es azt mondta a baratnojenek hogy mas bejon neki es ha valasztas ele kerulne akkor valoszinuleg nem engem valasztana de megis mondja hogy szeret meg hogy a mindene vagyok es nemtud elni nelkulem... mit tegyek? :(

2016. dec. 31. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szórakozik. Ez van, lépj túl rajta.
2016. dec. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Szakítás... most komolyan ha olyat ír a barátnőjének ,hogy inkább mást választana mint téged akkor egy megoldás van csak . Meg utoljára fektesd le és utána mond neki ,hogy menjen ahhoz akihez akar de téged ne nézzen hülyének!
2016. dec. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Rugd ki.
2017. jan. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Történt ezen kívül más?
2017. jan. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Ezt hívják "liánozásnak".


Addig nem engedi el az előző liánt (f@rkat), amíg meg nem ragadja biztosan az újat, így garantálva, hogy ne maradjon egyedül.


Amit leírt a barátnőjének az elég egyértelmű. Egyedül lenni nem akar, de ha jön valaki akinek biztosan kelleni fog, akkor gond nélkül elengedi azt amibe eddig kapaszkodott.


Barátom, ennek sajna vége, ő már keresi az új lehetőséget, csak eddig nem sikerült bebiztosítania magát.



Az, hogy mit teszel Rád van bízva, de ne lepődj meg, ha hamarosan eléd áll, hogy ez így nem mehet tovább, tartsatok szünetet


(btw, elég nagy taplóság beleolvasni a másik mobiljába, te sem bízol benne igazán, ami jelzi, hogy a kapcsolatotok erősen a végét járja mindkét részről, függetlenül attól, hogy mit hazudtok egymás szemébe)

2017. jan. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ezek után még kérdezed, hogy mit csinálj? Ne várd meg míg ő dob téged másért! Önérzet is van ám a világon!
2017. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez a csaj egy hónapja úszott el, de ha már fejéhez vágtál dolgokat részegen, akkor már volt ott vmi már haldoklott ott is a kapcsolat...
2017. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szóval nem őszinte veled .
2017. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!