Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartok ettől?

Figyelt kérdés
3hónapja jöttem össze egy 22 éves fiúval. Nagyon helyes,okos rendes pasi.Viszont előttem nem volt kapcsolata.Azt mondta azért mert nem talált hozzá illő értelmes lányt.Én voltam az első aki megfogta. Ebből kifolyólag szűz is volt.Múlt héten megtörtént az első alkalom.Viszont elgondolkodtam azon hogy mi van ha idővel ráébred hogy csak egy lánnyal volt életében és majd ki akarja próbálni mással is? Nem nézném ki belőle mert nem tűnik olyannak csak érdekel hogy járt már valaki így?
2017. jan. 2. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha ilyen ritkán fogja meg valaki, akkor én a helyedben nem aggódnék emiatt.
2017. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Egy tapasztalt emberrel ugyanúgy véget érhet a kapcsolatotok ezer más ok miatt. Felesleges ezen parázni szerintem, a kapcsolatok nagy része nem tart örökké, nem csak az első kapcsolatok.
2017. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Azt mondta azért mert nem talált hozzá illő értelmes lányt"


FŐNYEREMÉNY!!


Miért lesz neked jobb, több egy srác, ha össze-vissza kefél? Mitől lessz jobb, ha havonta váltja a kapcsolatokat? Ő, megválogatja mibe fektet energiát, és nem tud szerelmes lenni minden jött ment csajba... jól csinálja, normális srác lehet. Becsüld. 26f

2017. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is becsüld meg. A mai világban kevés a normális srác. Saját tapasztalatból mondom, hogy akinek több kapcsolata volt már előtted lehet hamarabb továbblép, mint az aki nem bújt minden második lánnyal ágyba. Téged tart különlegesnek. Hidd el nem fog eldobni egy éjszakáért.
2017. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pl négy éve vagyok együtt a barátommal és.ilyenre nem is gondoltam,hogy mással is ki akarom.próbálni.

Pedig ő az első az életemben. Csúnya nem vagyok,sokan udvarolnak. De sose dobnám el a kapcsolatomat,mert jól.működik. és a jövőnket közösen tervezzük.

2017. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!