Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok at fog verni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok at fog verni? Jogosan tartok tole?

Figyelt kérdés
Egy honapja beszelgetek rengeteget egy fiuval es nekem tetszik nagyon aranyos es oszinten jo pasi es ezt tudja is magarol-.- mar elhivott randizni tobbszor mar megbeszeltunk par nap mulva egy idopontot.eloben meg sohasem talalkoztunk.kozben viszont kiderult hogy egy masik lannyal is ugyanigy van mint velem(a lany elmomdasa szerint) es most a baratnomnek is 'lajkolgatta' a kepeit most tartanom kene ettol a fiutol? Elmenjek a randira? Oszinten nagyon tetszik de nemtudom mitevo legyek

2015. jan. 5. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
a srác több lábon áll ha lehet több megoldás minek csak egyre áldozza az időt
2015. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lel, megkérdezhetem hány éves a srác és, hogy te mennyi vagy?
2015. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem hiszem, hogy több lennél 15 nél. A fiú jogosan teszi amit tesz. Én is így szoktam. Egyszerre több lánnyal beszélgetek, hogy valamelyik biztos sikerüljön. Jól teszi. Ha összejönnétek akkor nem hiszem, hogy megcsalna, legalábbis egy ideig nem ez csak rajtad múlik. Menj el a randira.
2015. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En 17 o 18
2015. jan. 5. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdés a kora meg miért csinálja ezt.Én speciel nem mennék el mert lehet hogy nem lenen hűséges.
2015. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Menj el.Az elet a tapasztalatszerzesrol szol es hogy less tapasztalatod kesobb,ha most nem mersz belevagni.Ez csak egy randi semmi mas.
2015. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát összetett dolog ez is. Lehet, hogy velük már régebb óta ismerkedett, de mégis te vagy az, aki a legjobban bejön neki. Ezt senki nem fogja tudni igazából megmondani neked, mert te látod leginkább, amit látsz, de egyébként én idősebb létemre is úgy vagyok vele, hogy ha valakivel megbeszélek egy randit, akkor csak akkor foglalkozok más nőkkel, ha közben találkozok valakivel, aki jobban bejön.

Különben minek.

2015. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22:01es vagyok

Ez a "menj el, az élet a tapasztalatszerzésről szól"...

persze persze, de azért én próbálnék a helyedben felelősségteljesebben fogalmazni, mert nem mindegy, hogy kivel szerzi a tapasztalatot, és milyen tapasztalatot szerez.

KEdves kérdező, ezek alapján a srác simán lehet rendes is, de simán lehet egy kis féreg is, szóval ezt majd te fogod megítélni a későbbiekben. Nem kell mindenbe mindent beleképzelni, de azt se hagyd szó nélkül, ha idővel olyan érzésed lenne, hogy csak hülyít téged.

2015. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

22:01 és 22:09es vagyok


:)Nehogy még a végén lehangoljalak:) Simán lehet, mert miért ne, hogy oda van érted a srác, és már várja a randit, mint állat, de sose lehet tudni:) Ettől izgalmas az élet.

Egyébként ha esetleg azóta beszélt más lányokkal, miután veled lefixálta a randit, az még nem para akkor, ha korábban már velük is beszélt, mert az majd az első randi függvénye lesz, hogy lesz e folytatása a dolognak, és mivel ők is szimpatikusak neki, nem akarja ejteni őket addig amíg ki nem derül, hogy mi újság lesz kettőtök közt, de ha utánad kezdett el velük beszélgetni, akkor van rá esély, hogy ők jobban bejönnek neki


de ezek csak az én találgatásaim, elmélkedéseim, semmi közük a te életedhez, pláne tanácsnak ne vegyél semmit, csak gondold meg, amiket írtam.

A lényeg, hogy ettől amiket írtál, még alapból simán okés lehet minden. De mi a fakkomat lájkolgatja ez a te barátnődet????:):):)

2015. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!