Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartok az ilyen jellegű dühkitörésektől?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja járok egy fiúval. Igaz, távolról sem tökéletes a kapcsolatunk, de minden vitánkra hevesen reagál. Elég rossz természet, mindenre az agressziót látja megoldásként. Ha féltékeny, akkor olyan szinten fel tudja tuningolni magát, hogy egy egy veszekedés alkalmával inkább beugrik az autóba, és padlógázzal, csikorgó gumikkal elhajt.

Engem soha nem ütött meg, de volt már, hogy leku*vázott.

Tudom, hogy szakítani kell, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy az ilyen emberek meg tudnak-e változni.



2016. okt. 13. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jogosan tartasz, mert ez idővel csak még rosszabb lehet. Az ember alapvető természetét nem tudja megváltoztatni, legfeljebb nagy akaraterővel elnyomni, de időről-időre újra a felszínre tör. Szerintem mielőbb szakíts vele, mielőtt megütne...
2016. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan barátom volt, akin nem látszódtak ezek egyáltalán! Mégis Eljött a nap, amikor agresszív lett.
2016. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehány hónappal a kapcsolat kezdete után még javában a rózsaszín ködnek kéne körüllengenie titeket. Ha már most ilyen problémák vannak, az azt mutatja, hogy egyáltalán nem jól működik közöttetek a problémamegoldás. Ez a drámázás, agresszió, kocsiba pattanás és elhajtás szerintem elfogadhatatlan és szánalmas viselkedés.


Ha valaki meg akar változni, akkor meg tud változni. De csak akkor, ha felismeri, hogy mi a hibája, mi okozza azt, és vállalja az erőfeszítést, hogy máshogy csinálja. Ez nem könnyű és nem sokan képesek rá.

2016. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

még sokat kell tanulnia az érzelmei-szükségleti kezeléséhez.

te pedig nem vagy a tanára, szóval ja, dobbants

2016. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Engem soha nem ütött meg, de volt már, hogy leku*vázott."


És te még vele vagy?


"Tudom, hogy szakítani kell, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy az ilyen emberek meg tudnak-e változni."


Meg. A tapasztalat azt mutatja, hogy 99 %-ban olyan irányba, hogy - mivel már ezt is eltűröd - egyre jobban kimutatják a foguk fehérjét, és egyre nagyobb kontrollt próbálnak gyakorolni az életed felett.


De nyilván te tudod, hogy a te önbecsülésedbe mi fér bele, és mi nem.

2016. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megváltozni.

38 N

2016. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, az ilyenek nem változnak, legalábbis maguktól, pozitív irányba semmiképpen.


Ha hajlandó dühkezelési terápiára járni és komolyan meg akar gyógyulni és tesz is érte, akkor van esély rá, de ha nincs erre ingere, akkor maximum csak rosszabb lesz. Most még nem ütött meg, de nyugi, majd fog.


Sosem értettem az ilyen embereket, mint te, kérdező, hogy még mindig nem hajítottad ki a pcsába ezt az embert, abban a pillanatban, amikor rájöttél, hogy ilyen jellem. Nem mentegetned kellene, hanem menekülnöd, amíg nem késő.

2016. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%
Érdekes a ketős mérce. Ha a figura csinálja ezt akkor jogosan elítéljük, de mikor a nő fogadja férfjét sodrófa-sorozással, balf-szozza, szerencsétlenezi, lúzerezi, leköpi az "nem ér", mert megérdemli mert hát férfi és az mind szemét.
2016. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
43% Ugyan már, húzzál már innen ezzel a kettős mérce dumával, minden második kérdés alá beteszed, miközben NINCS itt kettős mérce, csak a fejedben létezik. Normális ember SENKINEK nem tűri el az ilyen viselkedést, se férfinak, se nőnek. Aki meg eltűri és hagyja, az meg is érdemli, hogy így bánjanak vele, ez szintén nemtől független.
2016. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Én ilyet Sosem mondtam, de az sem szép, hogy egy korábbi csalódás vagy egy agresszívabb alap viselkedés miatt, agresszíven - indulatosan bánik a nővel! Sértegeti stb... Én úgy vagyok ezzel, hogy egy idegent is tisztelek, hacsak valami nagyon mocskosat nem tesz, amivel kiváltja az ellenkezőjét!


Én is úgy kaptam az agressziót, hogy nem csináltam semmi rosszat ' ! Őszinte voltam, amit nem tudott le reagálni és így jött ki belőle! :S

2016. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!