Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kiábrándító ha egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kiábrándító ha egy szép lány horkol?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 04:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Tudom, hogy vesz levegőt. Ha nem venne, az lenne kiábrándító.

30/f

2017. jan. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy...szexi.
2017. jan. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
de, igen, férfinél is, de nőnél végképp
2017. jan. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem, még az átlagos lánynál sem kiábrándító. A TV hangja mellett, úgysem hallom.
2017. jan. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a párom azt állítja, hogy horkolni szoktam. Én ezt a feltételezést határozottan elutasítom, de abból kiindulva, hogy ezt általában ugratva, mosolyogva mondja, utána meg megölelget és megpuszilgat, nem hiszem, hogy akár horkolásról, akár csak "hangos szuszogásról" van szó, de kiábrándítaná.
2017. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de nagyon... egy nő nem horkol, nem nő szőr rajta, nem fingik, nem szarik. nem is emberek.
2017. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!