Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet hogy szebben nézzen ki, adjon magára és a külsejére? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hogyan vegyem rá a 18 éves barátnőmet hogy szebben nézzen ki és adjon magára? Hogyan vegyem rá hogy hordjon megint fülbevalót? Hordott nagyon sokáig aztán egyszer egy nap ki vette és azóta kb 1 hónapja nem volt a fülébe fülbevaló. Aztán hogyan vegyem és hogy vágja le a kezéről a szőrt? Eddig mindig szőrtelenített azonban kb az utóbbi 1 hónapban sajnos nem,és csúnya szőrös a keze mint 1 férfinak. És hogyan vegyem rá arra hogy néha engedje ki a haját? Mert mindig úgy jön hogy be van fogva a haja haj gumival. És hogyan vegyem rá arra hogy nőiesebben öltözködjön pl hordjon vászon cipőt mezítláb vagy harisnya zoknival? Segítsetek mert én így szeretném látni a barátnőmet!

2015. nov. 22. 09:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 Költőnő? ***** válasza:
93%
Ha így folytatod, ő meg majd mast szeretne látni máshogy.
2015. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
90%
Nem rávenni kell, hanem megbeszélni. Ha ertelmes, akkor nem fog rajta megsértődni, de te se legyél bunko
2015. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
97%
Mezítláb? Vászon cipő? Most jön a bakancsok, csizmák szezonja, ne járasd már mezítláb :D
2015. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
97%
Keress egy olyan barátnőt amilyenre valójában szükséged van.
2015. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan mondom, nem értem. Tiszta? Igényes? Ápolt? Mindenhol szőrös vagy csak a keze? Miért nem szereted úgy, ahogy van? Itt a hideg idő, én sem hordok most már szoknyákat pl hanem farmert, a fülbevalót utálom, és nem borotválom a kezemen túl gyakran a szőrt, mert megerősödik a borotválástól. (a többi helyen szőrtelen vagyok mindig, de a kezemnek kimenőt szoktam adni télen amikor nem rövid ujjúban mászkálok)

Vegyél neki fülbevalót ha abban akarod látni, vagy kérd meg, hogy kiengedett hajjal jöjjön, úgy szebb. Ezt én is csak a pasim kedvéért teszem meg, mert nem áll jól kiengedve és hullik is sajnos. De a kedvéért kiengedem. Beszéld meg vele, de azért ne legyél már ennyire felületes...

2015. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 rrrrrreennnnn ***** válasza:
93%

Jajk Istenem. Ha követlezőleg àtmegy és össze lesz kötve a haja,öleld àt ,vedd ki a hajgumit és tùrj a hajàba finoman. Mondd neki,hogy annyira gyönyörű vagy így, megőrülök érted...A copf is jòl àll, de ez szédítő....Erre ùgyis mond valamit,ami elàrulja az összefogott hak okàt....

Valaki írta,hogy vegyél neki fülbevalòt.Mondd neki,hogy ez olyan jòl illik a szép szemedhez...

A keze meg hadd legyen màr...Ez màr tényleg a felületességedről àrulkodik...Egyébként csak nagyon mellélesen megjegyezném,azt tudtad,hogy a lànyok egy része akkor szokta kicsit "elengedni magàt,ja valami bàntja?

Ebből làtszik,hogy ràtok,nagyon fiatal korosztàlyra,a kommunikàciò hiànya, egymàsra nem figyelés jellemző. Csak facebook meg like meg tàrsai.

Amugy akkor meg keress egy olyat,amilyet szeretnél,ő is fog talàlni..

2015. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 rrrrrreennnnn ***** válasza:
71%
*Jajj
2015. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 rrrrrreennnnn ***** válasza:
76%
Bocs az elìràsokért, alig làtom ezen a telefonon a betűket.
2015. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
91%

rrrrr*.*-nek :)


Nyugi, érthető volt :D

2015. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 rrrrrreennnnn ***** válasza:
92%

Köszi 9-es!

Akkora òsdi telefonom van,hogy ha ezt valaki meglàtnà..

Csak totòzok,melyik betű hol lehet..

Mondjuk én nem is létezem,mert nincs fb-m:-)

Ment a zöld kéz Neked!

2015. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!