Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan lány/nő aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány/nő aki nem vágyik arra, hogy a párja vigye állandóan valahová?

Figyelt kérdés
Hébe hoba persze azért kiruccanások vannak föleg nyáron , hébe hoba kis ebéd , kis turázgatás, de ne minden hétvégén, az baj? Van olyyan nö akinek nem tul fontos h minden hétvégén plázázzon, hiába nem vesz semmit?
2017. jan. 3. 10:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nem várom, hogy bárki elvigyen bárhova... Elviszem én őt! ;) Csak jöjjön! :) Szeretek otthon beszélgetni vele teljes éjszakákon át, dokumentum filmeket nézni, amiket szeret, de időnként vágyom egy sétára, programra. Ha sehova sem lehetne vele elmenni, az zavarna. Mert oké, hogy lehet haverokkal csinálni bármit, de nem ugyanaz.
2017. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én igen. Szerencsére a barátom sem nagyon mászkálós. Jól érezzük magunkat otthon. Plázázni mindketten nagyon utálunk, talán én még jobban is. A barátaimmal szoktam beülni helyekre, a barátom ha akar jön, ha nem akar, nem jön. Arra, hogy vele menjek ide-oda, nem annyira van igényem.
2017. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

En 1eve vagyok a pasimmal es sehova nem vitt...

Kisse zavar.felevente egy mozi jol esne....

2017. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ki akar hetekig otthon ülni? :)
2017. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!