Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg ezt a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg ezt a lánnyal?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk vagy is voltunk együtt, Ő nem, akar engem többe mert azt állítja, hogy van valakim,mert a 2 hónap alatt nem feküdtem le vele. De igazából nincs senki más csak Ő és nagyon szeretem.De Ő ezt nem hiszi. A dolog azért nem történt meg mert egyszerűen nem volt rá alakalom.Szerintetek?
2017. jan. 4. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sehogyan. Ha itt azt hiszi, hogy van valakid, akkor egy hülye kis féltékenykedő fruska. Nem való hozzád. Keres mást magadnak. Amúgy meg ez baromság, hogy nem volt rá alkalom, mindenre lehet alkalmat találni. Ha nekem lenne egy barátnőm, de otthon se nála nem lehetne, akkor ott a kibszott külvilág, akár valahol part alatt ha vidéki vagy, vagy van más hely is, ahol lehet.
2017. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nekem ez inkább kifogásnak tűnik, valamire fogni akarta, hogy miért dob ki, és ez jutott eszébe.

Szerintem más ok lehet a háttérben, úgyhogy felesleges a csaj győzködni, hogy miért nem volt semmi, és hogy senki más sincs.

Hagyd ezt a csajt, higgyen amit akar, és lépj tovább. Jobb két hónap után szakítani, mint később, és ha nem akar tőled semmit, akkor menjen. Ne alázd magad azzal, hogy még te magyarázkodsz, hogy nem csaltad meg.

2017. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon bonyolult lelkivilágú lány. Többször megcsalták már, ezert sérült.
2017. jan. 4. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pszichológus kell neki, nem kapcsolat.

Nem lehet sajnálatból együtt lenni valakivel és az ilyen illogikus játszmázás sem életképes.

Nem kell semmit sem megértetni vele.

Neked kell megértened, hogy ő nem alkalmas most egy kapcsolatra.

2017. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El kell zavarni a francba, ha ilyen hülye. Bár valószínűleg nemsokára felbukkan az itteni női különítmény, és jól megaszondják neked, hogy te tehetsz mindenről, csakis te lehetsz a hibás, ha nem képes benned megbízni az illető, és hogy akár életed végéig is győzködnöd kellene a csajt, hogy megbízzon benned, mert szegény kis ártatlan ennyit megérdemel.
2017. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: A sérültséget nem lehet kifogásként használni, hanem tenni kell ellene. Ezen az alapon akkor bárki hisztizhetne, hülyének nézhetne másokat, mert mondhatná, hogy őt is sérülések érték az életben. Az élet nem úgy működik, hogy összeállok valakivel, hülyítem az illetőt, utána meg meggondolom magam, hogy jaj, én sokat csalódtam, és elzavarom magam mellől a másikat. Nem értem, a csaj minek vágott bele egy kapcsolatba, ha ő maga sem tudta, hogy mit akar, és ha labilis lelkileg.
2017. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Járt pszichológus, mert nagyon nehéz élete volt és van is, elvesztette egyik szülőjét, most pedig munka mellett beteg mamáját gondozza. Én támogattam a 2 hónap alatt mindenben, segítettem neki amiben kellett. És Ő ezt mind semmibe veszi szinte,4 napja nem találkoztunk, csak messengeren ír, ha hívom nem veszi fel.Ebből a 4 napból 2 napja már értelmes hangnemben nem tudtam vele beszélni.Állandóan okol engem,teljesen megváltozott, pedig igazából semmi rosszat nem tettem. Csak egy a bajom hogy nagyon szeretem. És nem tudom megemészteni hogy a semmiért akar kizárni az életéből.
2017. jan. 4. 11:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sikerült kibékülni vele.
2017. jan. 4. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!