Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

21F vagyok.

Hosszú történet de rövid próbálok lenni s csak nagy vonalaban magyarázni.

Megismertem egy lányt(20) október végén. 2 hetet beszélgettünk, aztán mondta, hogy most szakított a volt barátjával és kicsit egyedül létre van szüksége. 3 hétig egyáltalán nem beszéltünk, de pont 3 hét után rá írtam, csak annyit hogy "szia, hogy vagy?"... így újra kezdtünk beszélgetni. Hosszas beszélgetések stb. után elmondta, hogy 2 és fél éves volt a kapcsolata, ő akart szakítani, mert a pasija megcsalta(erre egyértelműen utaló beszélgetéseket talált). Azt mondja jól érzi magát velem, de még nagyon friss a szakítás meg minden és nehezen viseli. Szegény próbálja takarni, és úgy csinálni, mintha minden rendben volna, de látszik, hogy szenved. A volt barátja irogat neki fb-n s hivogatja is, ki akar békülni vele, ő pedig be is vallotta nekem kb. 1-2 hete, hogy még mindig szereti, de majd elmúlik(mármint az érzelmek az exe iránt), nagyjából ennyiben maradtunk. Nem tudom mennyit beszélnek, nekem úgy tűnik őszinte és elmondja nekem, amikor az exével beszél, mondtam neki többször is, hogy tiltsa le fb-n is és a számát is, de nem akarja, hogy ne legyen veszekedés, mert nem úgy váltak el.

Amúgy már 3x lefeküdtünk...nem tudom ez számít-e..gondolom azért igen... de úgy érzem csak azért történt, azért akarta, hogy kompenzálja a fájdalmát, vagy valami ilyesmi.

A baj csak az, hogy én egyre jobban megszeretem, még így is és ő néha nagyon elizonytalanodik, hogy mit is akar, hogy egyáltalán jó ötlet volt-e szakítson meg ilyenek. Én próbálom meg győzni ilyenkor, hogy felejtse el, mert aki egyszer megcsalta az többször is megteszi(tapasztalat sajnos) és azt mondja ő is úgy érzi, hogy mellettem döntött, csak szenved és bizonytalan.


Szerintetek mit kellene tennem, ha a célom, hogy ne szenvedjen, hogy segítsek, s hogy velem maradjon? Egyáltalán van esély, hogy mi együtt maradjunk a későbbiekben is, egy ilyen helyzetből indulva?


Előre is köszi a normális válaszokat!



2017. jan. 7. 00:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

uccsó nem szabad feladni soha!! a reményt, az emberek változnak!!! Ha szereti akkor még a büszkesége árán is szerezze meg én azt mondom :D !! De ezt neki kell eldöntenie megéri-e! SOHA nem tudhatod mi jön egy kiegyensúlyozott párkapcsolatban sem ne ebből induljatok ki!!

Tudom, pofára eshet. Nekem is fájt. KÉt évig küzdöttem fél éve szakítással de most látok valamit végre minden szempontból összeillünk jól érezzük egymást csak most érett meg a kapcsolat /itt is voltak zavaró elemek/egyének/ ...ez csak az én véleményem persze..:)

:)

2017. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
...mondjuk én nem húszas voltam ő tényleg lehet találna olyat aki mellett boldog lenne 100%-osan...én már idősebb vagyok nálunk nem ilyen egyszerű már:)..
2017. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!