Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szerelmes vagyok páromba szeretem is mégis más nőkről álmodok hogy szexuálisan együtt vagyok velük?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy szerelmes vagyok páromba szeretem is mégis más nőkről álmodok hogy szexuálisan együtt vagyok velük,hűséges vagyok mégis groupen szexről álmodok más nőkről meg reggel merevedésem van napközbe maszturbálok is mégis állandóan más nőkről álmodok már reggel mikor felkeltem vágyakoztam is más nők uttán, pedig szerelmes vagyok páromba nemértem mi van velem, kanos vagyok a ló hozzám képes semmi minden 2 órába igénylem a szexet.Miért van ez velem már kábé 2 hete folyamatosan ezt álmodom hogy más nőkkel vagyok. Mi ez?
2017. jan. 7. 17:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Sokszor 5-6 nővel szexelek azt álmodom másznak rám valamikor csak 2-3 ról de állandóan másokról nagyon ritka mikor olyat is álmodok hogy barátnőmmel meg más nőkkel is csinálom 3 -4 be. Mi ez?
2017. jan. 7. 17:33
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokan összetévesztik a szerelmet a ragaszkodással.
2017. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!