Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozhatnánk rendbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnánk rendbe a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vagyunk együtt.(távkapcsolat) :(

Az elején minden olyan jó volt, szerelmes voltam nagyon, de mostanában úgy érzem mintha megváltozott volna valami.

Szeretem de már nem érzem azt a nagy szerelmet!A szex sem olyan már, nem is annyira kívánom, de nem akarok vele szakítani.

Észrevette ezeket, és mondta h neki ez így nagyon rossz, mert ő épp úgy szeret és épp úgy kíván engem mint az elején.

És azt érzem, hogy ennek hatására megváltozott velem szemben...eddig féltékeny volt érdekelte h mit csinálok, hova megyek és kivel...mostmár nem érdekli, azt mondta h mehetek ahova akarok, csak tudja h kivel, és hova.

És kérdeztem tőle, hogy mostmár mindig ilyen lesz..és azt mondta h neki sokat kellett lenyelnie, és mostmár él.Lesz ami lesz!

Nem akarom h ilyen legyen!

21/L


2010. máj. 4. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
miért nem kívánod már? ugyanezt csináltam. ha nem egy éve szakított volna velem azthinném te vagy az. 30/F
2010. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ezt én sem tudom megmondani!

Volt olyan h mielőtt találkoztunk magamnak csináltam(maszturbáltam)talán ezért nem kívántam.

Beindulok a férfi dezodorokra is, amit ő használ, csak sajnos ritkán használja.Nem igazán mondhatom azt h annyira foglalkozna az ilyenekkel, h este befújja magát, vagy h bekeni a hónalját izzadásgátlóval.Nem büdös! Ne értsetek félre, csak szeretem érezni azt a férfias illatot!

Szeretem a szexet vele, mert tényleg odaadó az ágyban nagyon, csak....nem tudom..:S

2010. máj. 4. 18:16
 3/17 anonim ***** válasza:
Ő mennyi idős?
2010. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
24éves
2010. máj. 4. 18:20
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyen tanácsot vársz most?
2010. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hogy mit tegyek ahhoz hogy ne viselkedjen így?Elhiszem, hogy sokszor megbántottam azzal, hogy nem mutattam ki azt amit érzek.De szeretem, és nem akarom elveszíteni, nem jó h ilyen közömbösen viselkedik velem.:S
2010. máj. 4. 18:24
 7/17 anonim ***** válasza:

Csak arról tudok beszélni ami nálunk volt. Számomra azért lett közönbös, mert túl gyerekes volt, hisztis, szeszélyes, a szexben nem nyújtott nekem semmit és nem is fejlődött.


Az ő részéről elképzelt valamilyennek majd miután már nem voltam olyan lelkes, mert nem volt miért, rájött, hogy mégsem az vagyok teljesen olyan akinek elképzelt vagy szeretett volna. Valószínüleg te is ezért nem szereted már, mert nem telsejen olyan mint amilyet szeretnél.


Ezen kívül én a fogamzásgátlót is hibáztatom, szerintem a nők megváltoznak tőle, furák lesznek, idegesítik a pasikat, azok meg leginkább menekülnek.

2010. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi a csillagjegyetek?
2010. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az enyém Bika. Az övé Oroszlán.
2010. máj. 4. 18:39
 10/17 anonim ***** válasza:
Az baj ha nem mutatod ki a szeretetedet. Nálatok is valami hasonló lehet a gond? Mit gondolsz?
2010. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!