Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 21 éves csajszi vok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 21 éves csajszi vok, a barátom 23. Mi lehet a baj? Megijedt a kötöttségektől? Ne találkozzunk annyit? (minden kedd, csütörtök, vasárnap a megszokott, ha végez időben, mert nincs kötött munkaideje)

Figyelt kérdés

Még neki sem volt igazán komoly kapcsolata, de én már szeretném, ha az lenne,nagyon szeretem, de ugy érzem h valami nincs rendben.Most leszünk két hónaposak.Mielőtt először találkoztunk,engem sorba értek a csalódások,nem is akartam vele találkozni,de a barátnőm meggyőzött,ugyanis ismeri(a barátomék 3 ikrek,az egyik iker a barátnőm barátja) és azt mondta,h nagyon rendes srác.Én nem is gondoltam h ilyen hamar megszeretem,szerelmes lettem belé.Ő is azt mondja,h szeret.Az elején küldözgette az sms-eket,jött értem,hivott telefonon,de egy idje ez megszűnt.Ha én nem keresem,akkor van h nem is beszélünk 2-3 napig.Pénteke volt tesójának ballagás,ahova mentem velük.Azt hittem ,h minden rendben van,de szombaton ki volt kapcsolva a telefonja,amjd vasárnap felhivott de,h majd kedden találkozunk.Ma kedd van,de nem hivott,igy én hivtam őt,és azt mondta,h elfelejtette h találkozunk,és h kedd van.Másik lány biztos vagyok h nincs a dologban.Esetleg beijedt a kötöttségtől?Nem értem mi lehet a baj,mert azt mondja szeret....de félek,h elveszitem.



Segitsetek!Pasik ti is irhattok,adjatok tanácsot,de a hülyeségektől kiméljetek légyszi!


2010. máj. 4. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
valamitől megrémült az biztos,remélem nem ijesztett meg ezt nem érdemelnéd meg:)
2010. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Most leszünk két hónaposak." Itt a probléma kulcsa.
2010. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs csak egy kicsit fáradt vagyok,szóval ha nem ijesztetted meg valamivel,nyugodt lehetsz:)
2010. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fél, de valószínűleg a szabadidejét is félti.

Nekem csak az a furcsa, hogy ha tényleg szeret, annyira nem tudott volna megfeledkezni a randiról, hisz egy szerelmes ember alig várja, hogy találkozzon a párjával, éppen ezért nehéz ilyen dolgokat elfeledni. Még ha annyira fél, akkor is. De szerintem kérdezz rá.

2010. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem pont ugyan ez van csak a nézet fordítottja. Komolyat szeretnék, de nem csak "elméletben"

Én gyakorlatilag is komolyat szeretnék. Kölcsönös szimpátia esetén összeköltözés stb... dehát manapság mindenki annyira kapunyitási pánikban szenved, hogy nem igaz!!! :S



20/F

2010. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, h tudat alatt az zavarja, h minden kedd, csütörtök és vasárnap arra van rendelve, h szükségszerűen találkozzatok. Mint vmi vizsga, vagy orvosi vizsgálat. Ha nem lenne ennyire kötött, kötelező a dolog, akkor talán lazább lenne. Nem érezné annyira "fenyegetve" magát.

Sztem a legegyszerűbb az lenne, ha te sem ragaszkodnál ennyire görcsösen ezekhez az időpontokhoz. Vedd lazábbra. :)

2010. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
estleg talákozzatok heti kétszer más időpontban,lehet neki túl sűrű
2010. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miket csináltok,amikor találkoztok? Eljártok ide-oda.Te veted fel mindi a program ötleteket vagy néha ő is előáll valamivel? Meg szokott néha lepni valamivel pl.csoki,virág vagy bármi (korábban volt ilyen?)? Ami még lényeges,volt már szex?

Két hónap még nem ok,hogy valakiben alább hagyjon az érdeklődés.Ne mindig menetrenszerűen ugyanaz történjen,minden találkozsákor,mert az valóban unalmas lehet.Találjatok ki valami izgalmas programot,amit várni lehet és tuti nem felejti el a következő randit.

2010. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!