Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a kerdesem hogy mivel novelhetnem az onbizalmam?

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet hogy nagyon keves onbizalmam van es pl ha meglatok egy szep lanyt akkor nem merek oda menni beszelgetni meg stb..pedig amugy eleg jo beszedkezsegem van...mivel javithatnam ezt?
2010. máj. 4. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igyad magad legyőzhetetlenné!
2010. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
feromon parfűmmel. nemtudom hogy működik-e de önbizalmat azt tuti megnöveli ha hiszel benne
2010. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Komojabb valaszokat szeretnek....
2010. máj. 4. 19:16
 4/15 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel egy cipőben járunk:( én is szeretném tudni ezt...
2010. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ennyit kell csinálnod:

Ismerőseidet megkérdezed, hogy szerintük mibe vagy jó és mit szeretnek benned.Ezt felírod egy papírra és mindennap olvasgatod.Idővel rájössz az értékeidre (:

2010. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerinted én komoLYtalan választ írtam? nemtudom hogy akkor neked mi számít komoLYnak elipszilonnal (2. vagyok)
2010. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ertem....de szerintem ez nem igazan fog sikerulni de azert hasznos ;)
2010. máj. 4. 19:22
 8/15 A kérdező kommentje:
@. valaszolo az elso kommentet az elso valaszolonak irtam...
2010. máj. 4. 19:22
 9/15 A kérdező kommentje:
@=2
2010. máj. 4. 19:23
 10/15 anonim ***** válasza:

én is elég félénk vagyok. szerintem menj oda a lányhoz és beszélgess vele, mivel jó a beszélőkéd akkor nem lehet baj ;)

végülis nem veszítes semmit. ha tetszel neki, az biztos fel fog tűnni, ha meg nem akkor..mindegy.

igazából én úgy "javítom" az önbizalmat, hogy a hibámat próbálom kiküszöbölni és akkor máris sokkal jobban érzem magam :D


14/L

2010. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!